Carglass®

Best of Belron® 2024 v Lisabonu: Souboj mistrů v opravě autoskel

Soutěž Best of Belron® (BoB®), světové mistrovství ve výměně a opravě skel, je tady a tentokrát se špičky z oboru sejdou v nádherném Lisabonu. Od 12. do 13. června 2024 bude toto portugalské město hostit ty nejlepší techniky z celého světa.

 

 

O čem Best of Belron® je?

BoB® je jedinečná akce, která od svého založení v roce 2000 každé dva roky spojuje špičkové techniky z celého světa, aby poměřili svoje síly v umění opravy a výměny autoskel. Když se řekne BoB®, těšte se na událost plnou adrenalinu a nadšení. Představte si tisíce lidí fandících svým favoritům – taková atmosféra se jen tak nevidí!

 

 

soutěž Best of Belron® 2022

Ukázka z minulého ročníku Best of Belron®

 

30 mistrů na scéně

Třicet nejlepších specialistů z poboček Carglass® po celém světě, kteří byli pečlivě trénováni několik měsíců, se postaví na startovní čáru. Během dvou dnů se budou měřit ve všech možných disciplínách: od scelení a výměny čelních, zadních a bočních skel, přes kalibraci kamer ADAS až po přípravu pracovního prostoru. A aby toho nebylo málo, čeká je i tajemný „mystery event“.

 

Výzva na úrovni

Vše musí být provedeno nejen rychle a precizně, ale také s maximální kvalitou. A samozřejmě, po každém úkolu musí být auto v naprosté čistotě – ani smítko prachu. Všechny disciplíny budou soutěžící provádět na vozidle Toyota C-HR.

 

Rozhodčí mají oči všude

Soutěžící budou pod dohledem dvou rozhodčích – jeden sleduje technický proces, druhý pečlivě vyplňuje hodnotící tabulky. Ale tím nároky nekončí – soutěžící musí s rozhodčími neustále komunikovat a dávat pozor na všechny pokyny a doplňkové požadavky.

 

 

Lukáš Hovorka Best of Belron®

Lukáš Hovorka – náš letošní reprezentant

 

Kdo bude letos nejlepší?

V loňském roce si ovace kolegů a partnerů z celého světa užil Tomáš Moro, který pro Carglass® Česká republika vyhrál titul v kategorii Zákaznický servis. Letos má Tomáš roli trenéra a na soutěž připravuje kolegu Lukáše Hovorku. Ano, právě Lukáš je naším letošním želízkem v ohni!

 

 

Tomáš Moro – vítěz minulého ročníku v kategorii Zákaznický servis

 

Konference a novinky v oblasti mobility

Součástí Best of Belron® je také konference se světovými řečníky, kteří se zaměří na budoucnost mobility, udržitelnost, umělou inteligenci a autonomní řízení. Během soutěže na návštěvníky čekají prezentace našich partnerů, kde si můžou na vlastní oči prohlédnout nejnovější technologie v oblasti automobilových skel, kalibrace ADAS systémů a bezpečnosti za volantem.

 

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme pro vás

Jak často měnit kapaliny v autě

Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo je pravidelná

Přepis auta – převod vlastnictví vozidla

Prodáváte nebo kupujete auto z druhé ruky? Kromě samotného obchodu vás čeká i oficiální převod vozu na jiného majitele. Jak správně postupovat a co k tomu potřebujete?

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.