Oprava čelního skla

od Carglass®
Potřebujete opravit čelní sklo? Volejte 800 550 510 nebo vyplňte náš online formulář

Oprava čelního skla je jednou z našich hlavních služeb. Naši specialisté dokáží sklo opravit rychle a precizně tak, že bude zase jako nové.

Technologie Glass Medic® vyvinutá společností Belron® nám umožňuje opravit čelní sklo beze stopy (ve středu praskliny zůstane pouze nepostřehnutelná průsvitná plocha 1–2 mm).

Při opravě čelního skla se vyhýbáme vrtání. Naši specialisté nezpůsobují další poškození skla, a proto nesnižují jeho pevnost. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale zvyšuje riziko dalšího poškození a snižuje pravděpodobnost úspěšné opravy skla.

Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® vyvinula vlastní optické polymerní složení k vyplnění prasklin a poškození na čelním skle. Po vytvrzení získá pevnost a průhlednost skutečného skla.

Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla: zařízení pro nanášení polymeru pod tlakem, ultrafialová vytvrzovadla, zařízení pro důkladné leštění. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my.

Proč svěřit opravu čelního skla nám

Technika

Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

Čas

Díky použití patentované technologie Glass Medic® trvá oprava autoskla pouze 30 minut.

Záruky

Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň. Carglass® zaručuje úplné obnovení pevnosti skla.

Náklady

Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu skla před jeho výměnou.

Jak oprava čelního skla v Carglass® probíhá?

1

Příprava poškozeného místa k opravě.

Nejprve zkontrolujeme, zda je prasklina co nejčistší a zda speciální polymer, který při opravách autoskel používáme, ke sklu dobře přilne.

2

Plnění praskliny polymerem.

Dalším krokem je instalace speciálního zařízení, které vytváří vakuum, na poškozené místo. S jeho pomocí z okolí praskliny odsajeme vzduch a poté ji naplníme polymerem.

3

Vytvrzování polymeru.

Polymer zpevňujeme pomocí speciálního nástroje, který využívá UV záření. Plné vytvrzení polymeru trvá přibližně 3 minuty.

4

Dokončení práce.

Poté, co polymer ztvrdne, očistíme sklo od přebytečného polymeru a vyleštíme opravenou oblast, dokud nebude naprosto hladká. Nyní je oprava čelního skla dokončena.

Oprava čelního skla - ukázky naší práce​...

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Cetifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Zprávy