Carglass®

Oprava čelního skla

od Carglass®
Potřebujete opravit čelní sklo? Volejte 800 550 510 nebo vyplňte náš online formulář

Oprava čelního skla je jednou z našich hlavních služeb. Naši specialisté dokáží sklo opravit rychle a precizně tak, že sklo znovu získá vlastnosti, které mělo před poškozením.

Při opravě čelního skla se vyhýbáme vrtání. Naši specialisté nezpůsobují další poškození skla, a proto nesnižují jeho pevnost. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale zvyšuje riziko dalšího poškození a snižuje pravděpodobnost úspěšné opravy skla.

Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® vyvinula látku s unikátním optickým polymerním složením k vyplnění bodových prasklin na čelním skle. Po vytvrzení získá sklo svou původní pevnost.

Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč svěřit opravu čelního skla nám

  Technika

  Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

  Čas

  Díky použití patentované technologie ART trvá oprava autoskla pouze 30 minut. A vy tak nemusíte zbytečně ztrácet čas.

  Záruky

  Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň.

  Náklady

  Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu skla před celkovou výměnou skla.

  Jak oprava čelního skla v Carglass® probíhá?

  1

  Příprava poškozeného místa k opravě.

  Nejprve zkontrolujeme, zda je prasklina co nejčistší a zda speciální polymer, který při opravách autoskel používáme, ke sklu dobře přilne.

  2

  Plnění praskliny polymerem.

  Dalším krokem je instalace speciálního zařízení, které vytváří vakuum, na poškozené místo. S jeho pomocí z okolí praskliny odsajeme vzduch a poté ji naplníme polymerem.

  3

  Vytvrzování polymeru.

  Polymer zpevňujeme pomocí speciálního nástroje, který využívá UV záření. Plné vytvrzení polymeru trvá přibližně 3 minuty.

  4

  Dokončení práce.

  Poté, co polymer ztvrdne, očistíme sklo od přebytečného polymeru a vyleštíme opravenou oblast, dokud nebude naprosto hladká. Nyní je oprava čelního skla dokončena.

  Oprava čelního skla - ukázky naší práce​

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.