Oprava čelního skla

od Carglass®
Potřebujete opravit čelní sklo? Volejte 800 550 510 nebo vyplňte náš online formulář

Oprava čelního skla je jednou z našich hlavních služeb. Naši specialisté dokáží sklo opravit rychle a precizně tak, že bude zase jako nové.

Technologie Glass Medic® vyvinutá společností Belron® nám umožňuje opravit čelní sklo beze stopy (ve středu praskliny zůstane pouze nepostřehnutelná průsvitná plocha 1–2 mm).

Při opravě čelního skla se vyhýbáme vrtání. Naši specialisté nezpůsobují další poškození skla, a proto nesnižují jeho pevnost. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale zvyšuje riziko dalšího poškození a snižuje pravděpodobnost úspěšné opravy skla.

Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® vyvinula vlastní optické polymerní složení k vyplnění prasklin a poškození na čelním skle. Po vytvrzení získá pevnost a průhlednost skutečného skla.

Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla: zařízení pro nanášení polymeru pod tlakem, ultrafialová vytvrzovadla, zařízení pro důkladné leštění. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my.

Proč svěřit opravu čelního skla nám

Technika

Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

Čas

Díky použití patentované technologie Glass Medic® trvá oprava autoskla pouze 30 minut.

Záruky

Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň. Carglass® zaručuje úplné obnovení pevnosti skla.

Náklady

Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu skla před jeho výměnou.

Jak oprava čelního skla v Carglass® probíhá?

1

Příprava poškozeného místa k opravě.

Nejprve zkontrolujeme, zda je prasklina co nejčistší a zda speciální polymer, který při opravách autoskel používáme, ke sklu dobře přilne.

2

Plnění praskliny polymerem.

Dalším krokem je instalace speciálního zařízení, které vytváří vakuum, na poškozené místo. S jeho pomocí z okolí praskliny odsajeme vzduch a poté ji naplníme polymerem.

3

Vytvrzování polymeru.

Polymer zpevňujeme pomocí speciálního nástroje, který využívá UV záření. Plné vytvrzení polymeru trvá přibližně 3 minuty.

4

Dokončení práce.

Poté, co polymer ztvrdne, očistíme sklo od přebytečného polymeru a vyleštíme opravenou oblast, dokud nebude naprosto hladká. Nyní je oprava čelního skla dokončena.

Oprava čelního skla - ukázky naší práce

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Cetifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Zprávy

Vážení zákazníci, aktuálně zaznamenáváme zvýšený počet požadavků na provedení výměny nebo opravy čelního skla. I přes maximální nasazení všech kolegů došlo k prodloužení čekací doby na spojení s operátorem a prodloužení objednacích lhůt. Děkujeme za pochopení. Tým Carglass®