Oprava čelního skla

od Carglass®
Potřebujete opravit čelní sklo? Volejte 800 900 860 nebo vyplňte náš online formulář

Oprava čelního skla je jednou z našich hlavních služeb. Naši specialisté dokáží sklo opravit rychle a precizně tak, že bude zase jako nové.

Technologie Glass Medic® vyvinutá společností Belron® nám umožňuje opravit čelní sklo beze stopy (ve středu praskliny zůstane pouze nepostřehnutelná průsvitná plocha 1–2 mm).

Při opravě čelního skla se vyhýbáme vrtání. Naši specialisté nezpůsobují další poškození skla, a proto nesnižují jeho pevnost. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale zvyšuje riziko dalšího poškození a snižuje pravděpodobnost úspěšné opravy skla.

Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® vyvinula vlastní optické polymerní složení k vyplnění prasklin a poškození na čelním skle. Po vytvrzení získá pevnost a průhlednost skutečného skla.

Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla: zařízení pro nanášení polymeru pod tlakem, ultrafialová vytvrzovadla, zařízení pro důkladné leštění. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my.

Proč svěřit opravu čelního skla nám

Technika

Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

Čas

Díky použití patentované technologie Glass Medic® trvá oprava autoskla pouze 30 minut.

Záruky

Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň. Carglass® zaručuje úplné obnovení pevnosti skla.

Náklady

Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu skla před jeho výměnou.

Jak oprava čelního skla v Carglass® probíhá?

1

Příprava poškozeného místa k opravě.

Nejprve zkontrolujeme, zda je prasklina co nejčistší a zda speciální polymer, který při opravách autoskel používáme, ke sklu dobře přilne.

2

Plnění praskliny polymerem.

Dalším krokem je instalace speciálního zařízení, které vytváří vakuum, na poškozené místo. S jeho pomocí z okolí praskliny odsajeme vzduch a poté ji naplníme polymerem.

3

Vytvrzování polymeru.

Polymer zpevňujeme pomocí speciálního nástroje, který využívá UV záření. Plné vytvrzení polymeru trvá přibližně 3 minuty.

4

Dokončení práce.

Poté, co polymer ztvrdne, očistíme sklo od přebytečného polymeru a vyleštíme opravenou oblast, dokud nebude naprosto hladká. Nyní je oprava čelního skla dokončena.

Oprava čelního skla - ukázky naší práce

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Cetifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Máte pojištění autoskel?
Pokud vaše pojistka kryje náklady na opravu autoskla, vyplňte kontaktní formulář na našem webu nebo volejte na číslo 800 900 860. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou naši specialisté pracovat na opravě. Oprava autoskla u nás trvá zhruba 30 minut. Součástí servisního úkonu je i kompletní dokumentace pro vašeho pojistitele.

Nemáte pojistku?
Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte na číslo 800 900 860, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na stránkách a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z Carglass® poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici vůz prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou buď opravu, nebo výměnu skla. 

Zprávy

Vážení zákazníci, naše pobočky zůstávají nadále v provozu. Na termín opravy se lze objednat pomocí online formuláře nebo na telefonním čísle 800 900 860. Tým Carglass.