Carglass®

Výměna autoskla v Carglass®

Rychle, spolehlivě, se zárukou!

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

Výměna autoskla je pro naše techniky každodenní rutinou. Využíváme nejmodernější technologie a postupy, díky kterým garantujeme krátké termíny a výjimečnou kvalitu práce.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Výměna autoskla - poskytované služby

  Výměna čelního skla

  Na pobočkách Carglass® vám vyměníme čelní sklo jakékoliv značky a typu automobilu. Partnerství se společností Belron nám umožňuje využívat nejmodernější technologie, jako jsou Ezi-Wire®, 1-TEK® IN HANDLES a Fibra®, díky kterým je naše práce vždy rychlá a precizní. 

  Výměna bočního skla

  Pobočky Carglass® nabízí výměnu bočních oken pro širokou škálu typů vozidel. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě instalace skla. Součástí výměny je úklid případných střepů v interiéru vozu a kompletní zprovoznění systému stahování okna.

  Výměna zadního okna

  Ve většině případů není poškození zadních oken vozidla opravitelné, proto naši technici vyberou nové zadní okno pro vaše auto. Postup výměny zadního okna se z velké části shoduje s výměnou čelního skla.

  Mobilní servis

  Nemůžete k nám do servisu? Přijedeme za vámi! Mobilní tým Carglass® provádí opravy a výměny autoskel přímo u zákazníka. Stačí zavolat nebo vyplnit online formulář.

  Výměna autoskla bez starostí

  Pokud vaše pojistka kryje poškození autoskla, dejte nám to vědět. Rychle vyřešíme potřebnou administrativu a poškozené autosklo vyměníme za nové. Vyhnete se návštěvě pojišťovny i papírování.

  Proč si nechat autosklo vyměnit u nás?

  Technika

  Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

  Čas

  Výměnu skla provedeme ve smluvený den a ještě ten samý den můžete s vozidlem odjet.

  Záruky

  Při výměně autoskel používáme výhradně originální skla nebo taková, která splňují normy originálního vybavení vozu (OEM).

  Náklady

  Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu autoskla před jeho výměnou.

  Výměna autoskla - jak u nás postupujeme

  Výměnu skla provádíme s maximální pečlivostí a dbáme při ní na ochranu karoserie i interiéru vozu.

  Před samotnou výměnou autoskla připravujeme povrch vozu. Odstraníme staré lepidlo, nečistoty, kapaliny a provedeme základní odmaštění nového skla. 

  K demontáži starého a instalaci nového autoskla používáme zařízení a nástroje vyvinuté společností Belron®.

  Při aplikaci nového autoskla používáme polyurethanové lepidlo s rychlou polymerací. Díky tomu je auto připraveno k použití už za 1 hodinu od dokončení prací.

  Pečlivě kontrolujeme, zda sklo pevně drží a těsní po celém obvodu.

  Na závěr z autoskla odstraníme veškeré stopy nečistot.

  Výměna skla - ukázky naší práce...

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.