Výměna autoskla v Carglass®

Rychle, spolehlivě, se zárukou!

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

Výměna autoskla je pro naše techniky každodenní rutinou. Využíváme nejmodernější technologie a postupy, díky kterým garantujeme krátké termíny a výjimečnou kvalitu práce.

Výměna autoskla - poskytované služby

Výměna čelního skla

Na pobočkách Carglass® vám vyměníme čelní sklo jakékoliv značky a typu automobilu. Partnerství se společností Belron nám umožňuje využívat nejmodernější technologie, jako jsou Ezi-Wire®, 1-TEK® IN HANDLES a Fibra®, díky kterým je naše práce vždy rychlá a precizní. 

Více informací

Výměna bočního skla

Pobočky Carglass® nabízí výměnu bočních oken pro širokou škálu typů vozidel. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě instalace skla. Součástí výměny je úklid případných střepů v interiéru vozu a kompletní zprovoznění systému stahování okna.

Více informací

Výměna zadního okna

Ve většině případů není poškození zadních oken vozidla opravitelné, proto naši technici vyberou nové zadní okno pro vaše auto. Postup výměny zadního okna se z velké části shoduje s výměnou čelního skla.

Více informací

Mobilní servis

Nemůžete k nám do servisu? Přijedeme za vámi! Mobilní tým Carglass® provádí opravy a výměny autoskel přímo u zákazníka. Stačí zavolat nebo vyplnit online formulář.

Více informací

Výměna autoskla bez starostí

Pokud vaše pojistka kryje poškození autoskla, dejte nám to vědět. Rychle vyřešíme potřebnou administrativu a poškozené autosklo vyměníme za nové. Vyhnete se návštěvě pojišťovny i papírování.

Více informací

Proč si nechat autosklo vyměnit u nás?

Technika

Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

Čas

Výměnu skla provedeme ve smluvený den a ještě ten samý den můžete s vozidlem odjet.

Záruky

Při výměně autoskel používáme výhradně originální skla nebo taková, která splňují normy originálního vybavení vozu (OEM).

Náklady

Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, preferujeme vždy opravu autoskla před jeho výměnou.

Výměna autoskla - jak u nás postupujeme

Výměnu skla provádíme s maximální pečlivostí a dbáme při ní na ochranu karoserie i interiéru vozu.

Před samotnou výměnou autoskla připravujeme povrch vozu. Odstraníme staré lepidlo, nečistoty, kapaliny a provedeme základní odmaštění nového skla. 

K demontáži starého a instalaci nového autoskla používáme zařízení a nástroje vyvinuté společností Belron®.

Při aplikaci nového autoskla používáme polyurethanové lepidlo s rychlou polymerací. Díky tomu je auto připraveno k použití už za 1 hodinu od dokončení prací.

Pečlivě kontrolujeme, zda sklo pevně drží a těsní po celém obvodu.

Na závěr z autoskla odstraníme veškeré stopy nečistot.

Výměna skla - ukázky naší práce...

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Máte pojistku autoskel?
Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

Nemáte pojistku?
Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

Zprávy