Specialista na opravu a výměnu autoskel

společnost Carglass®

Potřebujete opravit nebo vyměnit sklo automobilu? Volejte 800 550 510 nebo se rovnou objednejte online

Profesionální přístup a nejvyšší kvalita - to je Carglass®. Držíme krok s nejnovějšími postupy a technologiemi. Naši technici si poradí s opravou i výměnou autoskla u všech běžných značek vozů. Naše pobočky najdete po celé ČR. Můžete využít také náš mobilní servis.

Naše silné stránky

BEZPEČNOST

Používáme materiály pouze od osvědčených výrobců. Díky tomu můžete s autem bezpečně odjet hned po výměně nebo opravě skla. 

ZÁRUKA

Garantujeme kvalitu bez kompromisů – veškeré servisní práce provádí zkušení technici za použití špičkových materiálů. Využíváme nejnovější technologie a know-how mezinárodní značky Carglass®.

TECHNOLOGIE

Jako světový lídr v oblasti oprav a výměn autoskel používá skupina Belron®, pod kterou značka Carglass® spadá, nejpokročilejší technologie. Používáme jedinečné vybavení a nástroje vyvinuté Belron Innovation Group (BIG).

Inovativní technologie Carglass®

Unikátní, patentovaný nástroj Belron® Group ART (Advanced Repair Technology) s pryskyřicí HPX4 poskytuje efektivní, téměř neviditelnou opravu čelního skla.

Ezi – Wire ®, patentovaný nástroj pro odstraňování čelního skla. Navržený tak, aby eliminoval možnost poškození vozu při výměně skla. 

1-TEK® IN HANDLES®, patentovaný nástroj pro instalaci čelního skla. Pomocí tohoto nástroje může technik samostatně instalovat čelní sklo s přesností robota.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.