Komplexní řešení pro opravu a výměnu autoskel

od společnosti Carglass®

Potřebujete opravit nebo vyměnit sklo automobilu? Volejte 800 900 860 nebo se rovnou objednejte online

Výběrem společnosti Carglass® pro opravu nebo výměnu autoskla můžete počítat s profesionálním přístupem a vysoce kvalitní prací. Náš tým neustále zdokonaluje svoji profesionalitu a vyvíjí nové technologie.

Naše silné stránky

BEZPEČNOST

Používáme materiály pouze od osvědčených výrobců. Použití kvalitních materiálů zajišťuje bezpečnou jízdu po opravě nebo výměně poškozeného skla v pobočkách Carglass®.

ZÁRUKA

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

TECHNOLOGIE

Jako světový lídr v oblasti oprav a výměn autoskel používá skupina Belron® nejpokročilejší technologie k dosažení nejvyšší kvality. Používáme jedinečné vybavení a nástroje vyvinuté Belron® Innovation Group (BIG).

Inovativní technologie Carglass®

Unikátní, patentovaný nástroj Belron® Group Glass Medic® s nejnovějším systémem ART (Advanced Repair Technology) a pryskyřicí HPX4 poskytuje efektivní, téměř neviditelnou opravu čelního skla.

Ezi – Wire ®, patentovaný nástroj pro odstraňování čelního skla Belron® Group. Navrženo tak, aby eliminovalo možnost poškození vozu. Poskytuje technikovi nejbezpečnější způsob odstranění skla.

1-TEK® IN HANDLES®, patentovaný nástroj pro instalaci čelního skla od Belron® Group, který vám umožňuje rychle a přesně a bezpečně zvednout a nainstalovat čelní sklo. Pomocí tohoto nástroje může technik samostatně instalovat čelní sklo s přesností robota a s minimálním ergonomickým zatížením na páteři.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.