Carglass®

Specialista na opravu a výměnu autoskel

společnost Carglass®

Potřebujete opravit nebo vyměnit sklo automobilu? Volejte 800 550 510 nebo se rovnou objednejte online

Profesionální přístup a nejvyšší kvalita - to je Carglass®. Držíme krok s nejnovějšími postupy a technologiemi. Naši technici si poradí s opravou i výměnou autoskla u všech běžných značek vozů. Naše pobočky najdete po celé ČR. Můžete využít také náš mobilní servis.

Naše silné stránky

BEZPEČNOST

Používáme materiály pouze od osvědčených výrobců. Díky tomu můžete s autem bezpečně odjet hned po výměně nebo opravě skla. 

ZÁRUKA

Garantujeme kvalitu bez kompromisů – veškeré servisní práce provádí zkušení technici za použití špičkových materiálů. Využíváme nejnovější technologie a know-how mezinárodní značky Carglass®.

Na námi provedenou opravu čelního skla technologií tzv. scelení poskytujeme doživotní záruku. Praskne-li tedy Vaše čelní sklo z námi provedeného scelení, pak Vám z následné výměny čelního skla, která musí proběhnout u naší společnosti, odečteme cenu již uhrazeného scelení.

TECHNOLOGIE

Jako světový lídr v oblasti oprav a výměn autoskel používá skupina Belron®, pod kterou značka Carglass® spadá, nejpokročilejší technologie. Používáme jedinečné vybavení a nástroje vyvinuté Belron Innovation Group (BIG).

Inovativní technologie Carglass®

Unikátní, patentovaný nástroj Belron® Group ART (Advanced Repair Technology) s pryskyřicí HPX4 poskytuje efektivní, téměř neviditelnou opravu čelního skla.

Ezi – Wire ®, patentovaný nástroj pro odstraňování čelního skla. Navržený tak, aby eliminoval možnost poškození vozu při výměně skla. 

1-TEK® IN HANDLES®, patentovaný nástroj pro instalaci čelního skla. Pomocí tohoto nástroje může technik samostatně instalovat čelní sklo s přesností robota.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.