Carglass®

Nové stěrače od Carglass®

Perfektní výhled za každého počasí

Potřebujete vyměnit stěrače? Volejte 800 550 510 nebo se rovnou objednejte online:

Při výměně autoskla zároveň vždy doporučujeme i výměnu stěračů za nové. Původní stěrače mohou poškodit nově vyměněné nebo opravené čelní sklo.

Věděli jste, že stěrače jsou jedním z nejdůležitějších prvků vašeho vozu pro bezpečnou jízdu?

Mnoho řidičů neví, že opotřebované stěrače mohou poškrábat a poškodit čelní sklo, což zhoršuje viditelnost a soustředění řidiče při řízení, tím pádem se zvyšuje i riziko dopravní nehody.

Protože stěrače jsou součástí čelního skla, které je přímo vystaveno agresivním vlivům prostředí (teplo, písek, led nebo prach), rychle se opotřebovávají.

Výrobci automobilů doporučují měnit stěrače pravidelně aspoň jednou ročně.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč si nechat stěrače vyměnit u Carglass®?

  Technika

  Kombinujeme dlouholeté zkušenosti a nejnovější technologie, abychom vám vždy mohli nabídnout ty nejkvalitnější služby. Technologie pro nás vyvíjí společnost Belron®.

  Čas

  Stěrače vám vyměníme na počkání za pár minut. Stačí se zastavit na pobočku, dát si kávu, mezitím provedeme výměnu a můžete zase pokračovat v jízdě.

  Záruky

  Skvělý výhled z auta za každého počasí. Montujeme jen kvalitní stěrače od renomovaných výrobců.

  Náklady

  Opotřebované stěrače mohou poškodit čelní sklo, které je pak potřeba opravit či vyměnit. Včasnou výměnou stěračů šetříte peníze a čas. Samotná instalace stěračů je u nás vždy zdarma.

  Proces výměny stěračů v Carglass®

  1

  Výběr správných stěračů pro konkrétní značku automobilu

  Najdeme a připravíme správný typ stěračů pro váš vůz.

  2

  Odstranění poškozených stěračů.

  Staré stěrače demontujeme a ekologicky zlikvidujeme.

  3

  Instalace nových stěračů.

  Nové stěrače nainstalujeme, zkontrolujeme správnou funkčnost a můžete vyrazit do provozu.

  Náš servis

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.