Carglass®

Řešení pojistných událostí Carglass®

Výměna nebo oprava autoskla z pojištění

Máte poškozené autosklo a jste pojištění?
Volejte 800 550 510 nebo zadejte poptávku online

S Carglass® je řešení pojistné události mnohem jednodušší! Pomůžeme vám s nahlášením pojistné události a dodáním podkladů, vše ostatní už zajistíme sami. Náš odborný technik také podle rozsahu poškození posoudí, zda je nutné sklo vyměnit, nebo opravit. Stačí nám zavolat nebo se objednat online!

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Máte autosklo pojištěné a došlo k jeho poškození? Zavolejte nám nebo se objednejte pomocí formuláře zde na webu.

  Domluvíme s vámi termín opravy či výměny. Přijeďte na jednu z našich poboček nebo využijte naši službu mobilního servisu a my přijedeme za vámi.

  Zajistíme veškeré formality s pojišťovnou, takže nemusíte nic vyřizovat.

  Výměnu či opravu u nás můžete uplatnit z pojištění u následujících pojišťoven:

  • Allianz pojišťovna
  • AXA pojišťovna
  • Generali Česká pojišťovna
  • Česká podnikatelská pojišťovna
  • ČSOB Pojišťovna
  • DIRECT pojišťovna
  • Hasičská vzájemná pojišťovna
  • Kooperativa pojišťovna
  • Pojišťovna VZP
  • Servisní pojišťovna
  • Slavia pojišťovna
  • UNIQA pojišťovna
  • Pillow pojišťovna

  Naše služby

  Carglass® je světový lídr v oblasti výměn a oprav autoskel Jsme jednička na celosvětovém trhu ve výměnách a opravách autoskel. Naši specialisté každý rok vymění více než 9 milionů autoskel. Více informací

  Už za 2 hodiny můžete odjet

  Výměna skla trvá přibližně 1 hodinu. Další hodinu potřebujeme na zaschnutí lepidla. Poté můžete vůz okamžitě používat.

  Více informací

  Patentované technologie pro instalaci a opravu skla

  Technici Carglass® používají při výměnách a opravách autoskel patentované technologie, certifikované nástroje a spolehlivý spotřební materiál.

  Více informací

  Výměna autoskla bez návštěvy pojišťovny

  Při výměně pojištěného autoskla neřešíte nutnou administrativu. Veškerou komunikaci s pojišťovnou zajistíme my.

  Kvalitní autoskla od osvědčených výrobců

  Používáme pouze originální díly. Nakupujeme autoskla od stejných společností, které je dodávají přímo výrobcům automobilů.

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.