Volné pracovní pozice

Hledáte zajímavou pracovní příležitost a stabilní zázemí?
Přidejte se k týmu Carglass®! Právě hledáme nové kolegy na tato místa:

Technik/technička výměny autoskel Praha

Jste zruční a milujete auta? Náš pražský tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Praha

Technik/technička výměny autoskel Ostrava

Jste zruční a milujete auta? Náš ostravský tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Ostrava – Přívoz

Obchodní zástupce/zástupkyně pro region Čechy

Právě nyní posilujeme náš obchodní tým v Čechách a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obchodníka pro kraje: Středočeský, Jihočeský a Západočeský.

Adresa: Plzeň

Eco warrior

Chceš se stát členem/členkou našeho nově vznikajícího Rescue rangers glass repair týmu? Chceš pracovat s unikátním produktem po boku nadšených profesionálů? Přidej se k nám!

Adresa: Praha

Manažerka/manažer malého Call centra

Hledáme zkušeného lídra pro malý kolektiv, který má chuť rozvíjet zákaznický servis světové jedničky v opravách a výměnách autoskel.

Adresa: Teplice

Technik/technička výměny autoskel Plzeň

Jste zruční a milujete auta? Náš plzeňský tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Plzeň

Technik/technička výměny autoskel Liberec

Jste zruční a milujete auta? Náš liberecký tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Liberec

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Liberci hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Liberec

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Pardubice

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Praze hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Praha

Obchodník pro region Morava​​

Právě nyní posilujeme náš obchodní tým na Moravě a hledáme nového kolegu na pozici obchodníka.

Adresa: Brno