Carglass®

Volné pracovní pozice

Hledáte zajímavou pracovní příležitost a stabilní zázemí?
Přidejte se k týmu Carglass®! Právě hledáme nové kolegy na tato místa:

Technik/technička výměny autoskel Praha

Jste zruční a milujete auta? Náš pražský tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Praha

Zástupce vedoucího provozovny Praha

Pro naši pobočku v Praze hledáme šikovného, zodpovědného a spolehlivého zástupce vedoucího provozovny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Praha

Technik/technička výměny autoskel Liberec

Jste zruční a milujete auta? Náš liberecký tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Liberec

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Pardubicích hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Pardubice

Eco warrior

Chcete se stát členem/členkou našeho nově vznikajícího Rescue rangers glass repair týmu? Chcete pracovat s unikátním produktem po boku nadšených profesionálů? Přidejte se k nám.

Adresa: Praha

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Liberci hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Liberec

Obchodní zástupce/zástupkyně pro region Čechy

Právě nyní posilujeme náš obchodní tým v Čechách a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obchodníka pro kraje: Středočeský, Jihočeský a Západočeský.

Adresa: Plzeň

Manažerka/manažer malého Call centra

Hledáme zkušeného lídra pro malý kolektiv, který má chuť rozvíjet zákaznický servis světové jedničky v opravách a výměnách autoskel.

Adresa: Teplice

Technik/technička výměny autoskel Plzeň

Jste zruční a milujete auta? Náš plzeňský tým už na vás čeká! Tato práce vás osloví svou pestrostí  i množstvím modelů aut, které vám projdou rukama.

Adresa: Plzeň

Vedoucí zasklívací dílny

Pro naši pobočku v Praze hledáme spolehlivého vedoucího dílny, který dokáže řídit sebe i své kolegy a umí komunikovat se zákazníky.

Adresa: Praha

Obchodník pro region Morava​​

Právě nyní posilujeme náš obchodní tým na Moravě a hledáme nového kolegu na pozici obchodníka.

Adresa: Brno

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.