Kalibrace asistenčních systémů

Vždy profesionálně a přesně!

Potřebujete zkalibrovat kameru asistenčního systému? Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

ADAS je pokročilý asistenční systém řidiče, který byl navržen tak, aby zajistil bezpečnou jízdu a předcházel nehodám. ADAS zahrnuje širokou škálu bezpečnostních senzorů ve vozidlech, které varují například před vybočením z jízdního pruhu nebo minimální bezpečnou vzdáleností. Detekuje dopravní značky a zvyšuje účinnost brzdění.

Kdy provést kalibraci asistenčních systémů?

Senzory na čelním skle byly odpojeny od palubní sítě automobilu.

Senzory byly demontovány a znovu uchyceny.

Vidíte chybovou hlášku.

Proběhlo seřízení kol nebo byla namontována kola jiných rozměrů.

Proběhla výměna tlumičů nebo pružin.

Proč si nechat asistenční systémy kalibrovat u nás?

Technika

Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

Čas

Naše mnohaleté zkušenosti a pokročilé technologie nám umožňují provést seřízení rychle a kvalitně.

Záruky

Přísné dodržování technologie a používání kvalitních materiálů zajišťuje bezpečnou jízdu po opravě nebo výměně skla v centrech Carglass®.

Náklady

Vždy dodržujeme zásadu „nejdříve opravit“. Ve všech možných případech se snažíme poškozené sklo opravit před výměnou, čímž vám ušetříme peníze a čas.

Jak probíhá seřízení asistenčních systémů?

1

Zkontrolujeme kamery.

Kamery asistenčních systémů namontované na čelním skle jsou nezbytné pro správné fungování bezpečnostních systémů vašeho automobilu.

2

Diagnostika vozu.

Ve společnosti Carglass® diagnostikujeme všechny elektronické komponenty ve vašem vozidle, abychom identifikovali možné poruchy.

3

Výměna skla.

Pokud má vaše auto systém ADAS, naše práce výměnou skla nekončí. Je nutné provést kalibraci!

4

Kalibrace asistenčních systémů

Při kalibraci asistenčních systémů opravujeme naměřené hodnoty z kamer čelního skla a zaručujeme správnou funkci všech senzorů ve vozidle.

Kalibrace asistenčních systémů - ukázky naší práce...

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Máte pojistku autoskel?
Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

Nemáte pojistku?
Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

Zprávy