Carglass®

Kalibrace asistenčních systémů

Vždy profesionálně a přesně!

Potřebujete zkalibrovat kameru asistenčního systému? Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

ADAS je pokročilý asistenční systém řidiče, který byl navržen tak, aby zajistil bezpečnou jízdu a předcházel nehodám. ADAS zahrnuje širokou škálu bezpečnostních senzorů ve vozidlech, které varují například před vybočením z jízdního pruhu nebo minimální bezpečnou vzdáleností. Detekuje dopravní značky a zvyšuje účinnost brzdění.

Kdy provést kalibraci asistenčních systémů?

Senzory na čelním skle byly odpojeny od palubní sítě automobilu.

Senzory byly demontovány a znovu uchyceny.

Vidíte chybovou hlášku.

Proběhlo seřízení kol nebo byla namontována kola jiných rozměrů.

Proběhla výměna tlumičů nebo pružin.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč si nechat asistenční systémy kalibrovat u nás?

  Technika

  Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

  Čas

  Naše mnohaleté zkušenosti a pokročilé technologie nám umožňují provést seřízení rychle a kvalitně.

  Záruky

  Přísné dodržování technologie a používání kvalitních materiálů zajišťuje bezpečnou jízdu po opravě nebo výměně skla v centrech Carglass®.

  Náklady

  Vždy dodržujeme zásadu „nejdříve opravit“. Ve všech možných případech se snažíme poškozené sklo opravit před výměnou, čímž vám ušetříme peníze a čas.

  Jak probíhá seřízení asistenčních systémů?

  ADAS_1

  1

  Zkontrolujeme kamery.

  Kamery asistenčních systémů namontované na čelním skle jsou nezbytné pro správné fungování bezpečnostních systémů vašeho automobilu.

  2

  Diagnostika vozu.

  Ve společnosti Carglass® diagnostikujeme všechny elektronické komponenty ve vašem vozidle, abychom identifikovali možné poruchy.

  3

  Výměna skla.

  Pokud má vaše auto systém ADAS, naše práce výměnou skla nekončí. Je nutné provést kalibraci! 

  (V případě, že provádíme kalibraci samostatně bez výměny skla, je cena úkonu 3500 Kč + DPH.)

  4

  Kalibrace asistenčních systémů

  Při kalibraci asistenčních systémů opravujeme naměřené hodnoty z kamer čelního skla a zaručujeme správnou funkci všech senzorů ve vozidle.

  Kalibrace asistenčních systémů - ukázky naší práce

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.