Carglass®

CARGLASS® je světový lídr v oblasti výměn a oprav autoskel

Jsme globální úspěšnou společnost, která se specializuje na profesionální opravy a výměny autoskel pro všechny moderní modely a značky automobilů. Díky naší široké síti s více než 2 740 instalačními centry a 9 888 mobilními týmy jsme k dispozici pro zákazníky ve 41 zemích po celém světě. Jako součást skupiny Belron®, která je světovým lídrem v oblasti oprav a výměn autoskel. Ročně poskytujeme naše služby pro více než 18 milionů zákazníků. Naše práce je řízena třemi zásadami – poctivostí, respektem a důvěrou. Děláme vše pro to, abychom zajistili, že zákazníci dostanou nejlepší možnou službu.

Naše výhody

Záruka

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

Naše vybrané služby

OPRAVA AUTOSKLA

___________

OPRAVA AUTOSKLA

Carglass® má jedinečné technologie a inovativní vybavení. Opravy autoskel se provádějí pomocí speciálních značkových polymerů vysoké pevnosti. Sloučeniny na bázi polymerů mají stejný index lomu jako sklo. Tím se eliminuje zkreslení obrazu. Oblast opravy je pečlivě vyleštěna, aby zůstala neviditelná. Konstrukční pevnost skla je stejná, jako před poškozením.
Více o opravě autoskla

VÝMĚNA AUTOSKLA

___________

VÝMĚNA AUTOSKLA

Výměnu automobilového skla na pobočkách Carglass® provádějí profesionální technici s dlouholetými zkušenostmi. Pomocí specializovaného zařízení a použitím inovativních metod je zajištěna vysoká kvalita a přesnost instalace skla. Carglass® spolupracuje s výrobci originálních skel. Instalujeme certifikované materiály pouze od prověřených výrobců.
Více o výměně autoskla

VÝMĚNA STĚRAČŮ

___________

VÝMĚNA STĚRAČŮ

Carglass® Vám zaručí skvělý výhled z auta za každého počasí. Montujeme jen kvalitní stěrače od renomovaných výrobců. Při výměně autoskla zároveň vždy doporučujeme i výměnu stěračů za nové. Původní stěrače mohou poškodit nově vyměněné nebo opravené čelní sklo.
Více o výměně stěračů

Ukázky služeb od Carglass®

V prvním videu uvidíte, jak naši zkušení technici s lehkostí a precizností opravují různé typy menších poškození, jako jsou například praskliny nebo odřeniny na skle. Veškeré naše služby provází profesionální přístup a kvalita.

Služby od Carglassu® jsou rychlé, efektivní a bezpečné. Naši technici jsou školeni podle nejvyšších standardů a používají nejmodernější technologie, vybavení a materiály k zajištění spokojenosti zákazníků.

V dalším videu uvidíte, jak naši zkušení technici vyměňují různé typy poškozených autoskel a jak se postupně přesouvají od šetrného odstranění starého skla až po instalaci nového skla včetně doplňkových služeb, jako je například kalibrace asistenčních systémů.

Používáme nejmodernější technologie a vybavení k zajištění rychlé, efektivní a bezpečné výměny autoskla. Díky našemu širokému sortimentu autoskel dokážeme nahradit sklo na většině moderních modelů a značek automobilů.

Věříme, že naše videoukázka ukáže, jak jsme schopni zajistit výměnu skla tak, aby byla pro zákazníka co nejbezproblémovější a aby se minimalizovaly případné rizika dalších poškození. Využíváme pouze ověřené a vybrané materiály a procesy a techniku, aby byla instalace nového skla provedena co nejdokonaleji.

Spolupracujeme se všemi
významnými pojišťovnami v ČR

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Zprávy

Novinky

Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.