Carglass®

CARGLASS® je světový lídr v oblasti výměn a oprav autoskel

Jsme úspěšná společnost poskytující profesionální služby v oblasti oprav a výměn autoskel pro všechny modely a značky moderních automobilů ve 41 zemích. Zákazníkům společnosti Carglass® je k dispozici 2 740 instalačních center a 9 888 mobilních týmů po celém světě. Jako součást skupiny Belron®, světového lídra v oblasti oprav a výměn autoskel, obsloužíme ročně více než 18 milionů zákazníků. Naši práci řídí tři hlavní hesla: poctivost, respekt a důvěra.

Naše výhody

Záruka

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

OPRAVA AUTOSKLA

Carglass® používá vlastní technologie a nejmodernější vybavení. Opravy autoskel provádíme pomocí speciálních polymerů s vysokou pevností, které mají stejný index lomu jako sklo. To zabraňuje zkreslení obrazu. Místo opravy je po vyleštění neviditelné. Konstrukční pevnost skla je stejná jako před poškozením. Více informací

VÝMĚNA AUTOSKLA

Výměnu automobilového skla na pobočkách Carglass® provádějí profesionální technici s dlouholetými zkušenostmi. Používáme specializované vybavení a inovativní metody, aby výměna skla proběhla vždy naprosto precizně a kvalitně. Spolupracujeme s výrobci originálních skel. Instalujeme pouze certifikované materiály od prověřených výrobců. Více informací

Spolupracujeme se všemi
významnými pojišťovnami v ČR

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Zprávy

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *