CARGLASS® je světový lídr v oblasti výměn a oprav autoskel

Jsme úspěšná společnost poskytující vysoce profesionální služby v oblasti oprav a výměn autoskel pro všechny modely a značky moderních automobilů ve 41 zemích. Zákazníkům společnosti Carglass® je otevřeno 2 740 instalačních center a 9 888 mobilních týmů. Jako součást skupiny Belron®, světového lídra v oblasti oprav a výměn autoskel, obsluhujeme ročně více než 18 milionů zákazníků. Naše hlavní zásady, kterými se při naší práci řídíme, jsou: poctivost, respekt a důvěra.

Naše výhody

Záruka

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

OPRAVA AUTOSKLA

Carglass® má jedinečné technologie a inovativní vybavení. Opravy autoskel se provádějí pomocí speciálních značkových polymerů vysoké pevnosti. Sloučeniny na bázi polymerů mají stejný index lomu jako sklo. Tím se eliminuje zkreslení obrazu. Oblast opravy je pečlivě vyleštěna, aby zůstala neviditelná. Konstrukční pevnost skla je stejná, jako před poškozením. Více informací

VÝMĚNA AUTOSKLA

Výměnu automobilového skla na pobočkách Carglass® provádějí profesionální technici s dlouholetými zkušenostmi. Pomocí specializovaného zařízení a použitím inovativních metod je zajištěna vysoká kvalita a přesnost instalace skla. Carglass® spolupracuje s výrobci originálních skel. Instalujeme certifikované materiály pouze od prověřených výrobců. Více informací

Spolupracujeme se všemi
významnými pojišťovnami v ČR

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Zprávy