Carglass®

Výměna čelního skla

Vaše auto je ve správných rukou

Potřebujete vyměnit čelní sklo? Volejte 800 550 510 nebo poptejte online

Pokud je čelní sklo vašeho vozidla poškozeno a nelze jej opravit, Carglass® je připraven jej okamžitě vyměnit. Výměnu čelního skla provádíme zejména v těchto případech:

Auto bylo poškozeno v důsledku havárie.

Na skle se objevila velká prasklina v důsledku nárazu cizího předmětu.

Auto bylo napadeno vandaly.

Poškození se nadále rozšiřovalo v důsledku včasně neopravené praskliny.

Pokusili jste se čelní sklo vyměnit sami, ale nepovedlo se vám dosáhnout požadovaného výsledku.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč svěřit výměnu čelního skla nám?

  Technika

  Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

  Čas

  Díky použití rychle tuhnoucího polyuretanového lepidla je dosaženo potřebné trvanlivosti spojení cca za hodinu od dokončení prací.

  Záruky

  Společnost Carglass® používá autoskla od výrobců originálního vybavení podle předepsaných a pevně stanovených norem (OEM).

  Náklady

  Cílem cenové politiky Carglass® je minimalizovat náklady zákazníků. Pokud sklo vhodné pro vaše auto není na skladě, objednáme ho přímo od výrobce.

  Jak probíhá výměna čelního skla v Carglass®

  1

  Připravíme auto. Chráníme ho pomocí speciálních polyetylenových krytů.

  2

  Demontujeme doplňky – ozdobné lišty, stěrače, zpětná zrcátka, atd.

  3

  Odstraníme staré čelní sklo pomocí speciálního nástroje Ezi-Wire®

  4

  Připravíme povrch karoserie pro montáž skla. Opatrně ho zbavíme nečistot a zbytků starého lepidla.

  5

  Nyní přichází na řadu nové čelní sklo. Povrch skla automobilu před jeho výměnou odmastíme po celém obvodu, poté naneseme základní nátěr a lepidlo.

  6

  Instalujeme čelní sklo. Instalace autoskel provádíme pomocí exkluzivního vybavení 1-TEK® IN HANDLES®

  7

  Po výměně čelního skla namontujeme zpátky veškeré demontované příslušenství.

  8

  Vozidlo nyní necháme stát zaparkované minimálně 60 minut. V tomto čase dochází k tuhnutí polyuretanového lepidla. Mezitím dojde také k závěrečnému úklidu interiéru vozu.

  Výměna čelního skla - ukázky naší práce...​

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.