Carglass®

Technik/technička výměny autoskel Praha

Pracovní nabídka volné pozice s nástupem ihned

Právě nyní posilujeme náš tým v Praze

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

Budete se starat o dvoustopé „miláčky“ našich zákazníků, aby se mohli v co nejkratší době a nejlepší kvalitě znovu vrátit zpět do terénu. Budete na nich provádět opravy a výměny autoskel, a to buď v dílně, nebo přímo u zákazníka.

Zakázku nafotíte a vyplníte k ní příslušnou dokumentaci. My vám k tomu poskytneme nejmodernější technologie a postupy v oboru.

Pokud nemáte zkušenosti z obdobné pozice, nevadí, rádi vás vše naučíme. Po nástupu vás čeká podrobné zaučení a proškolení a vaši zkušenější kolegové vám vždy ochotně poradí.  

Co od vás očekáváme?

 • manuální zručnost a pracovitost příjemné vystupování
 • zodpovědnost a spolehlivost
 • pečlivost a smysl pro detail
 • kladný vztah k automobilům
 • platný řidičský průkaz sk. B

Co vám nabízíme?

 • zajímavou a užitečnou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti s normálními lidmi, kde si můžete s každým promluvit
 • odborné zaučení a proškolení našimi nejzkušenějšími profesionály
 • stabilní fixní mzdu a měsíční motivační odměnu podle vašeho výkonu
 • 5 týdnů dovolené + po roce u nás další výhody ve výši 1 měsíční mzdy
 • příspěvek na stravování (stravenkový paušál) ve výši 44,-Kč na den
 • sleva na firemní služby
 • mobilní telefon i pro soukromé účely

Informace o pozici

Adresa: Praha

Požadované vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky: čeština (výborná)

Benefity: bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday.

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kdo jsme

Jsme tým nadšených profesionálních autosklářů, který opravuje a vyměňuje prasklá autoskla prakticky na všem, co jezdí. Hlavně na osobních autech a dodávkách, včetně nejnovějších a luxusních modelů.

V České republice jsme největší řetězec autoskel s 15 pobočkami. Jsme technologický leader a používáme nejmodernější a jedinečné nástroje a technologie. Máme mnoho náročných zákazníků, kteří jsou s našimi službami spokojeni. Neváhejte a přidejte se k nám!

Kontaktujte nás

Bc. Monika Pernerová
personální oddělení
Tel: +420 602 507 420
E-mail: monika.pernerova@carglass.cz

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

  Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

  Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.