Carglass®

Oprava autoskla v Carglass®

Spolehlivě, rychle, se zárukou!

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo?
Volejte 800 550 510 nebo vyplňte náš online formulář

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Stačí kamínek zpod kola jiného auta a prasklé sklo je na světě. Co teď?
  Nezoufejte, drobné prasklinky jsou snadno opravitelné a nevyžadují výměnu skla.
  Ale vyplatí se řešit je rovnou. Časem se totiž malé poškození může rozšířit, a pak vás kompletní (a dražší) výměna skla nemine.

  Oprava autoskel - naše služby

  Oprava čelního skla

  Oprava čelního skla je jednou z našich nejčastějších činností. Díky dlouhodobým zkušenostem a moderním technologiím ji zvládáme opravdu rychle – stačí půl hodiny a vaše auto je znovu připravené k jízdě.

  Oprava autoskla podle značky

  Ať už máte Škodu, Renault, Ford nebo jinou značku, s poškozeným sklem si nedělejte starosti. Opravy autoskel provádíme u všech běžných značek a typů aut.

  Oprava trhlin

  Před poskytnutím opravy čelního skla musí naši technici Carglass® posoudit opravitelnost jeho poškození. Opravu důrazně nedoporučujeme, pokud je poškození větší než cca desetikorunová mince, v takovém případě totiž není stoprocentní a dochází k opětovnému rozšíření praskliny. Taková situace ohrožuje vaši bezpečnost při řízení a je vhodné sklo kompletně vyměnit.

  Opravitelné poškození skla

  Jak poznám, jestli jde autosklo opravit? Defekty rozlišujeme podle tvaru, velikosti a hloubky praskliny. Opravujeme zejména typy poškození skla, které vidíte na obrázku vpravo.

  Co dělat při poškození autoskla?

  Odstranění poškození nebo praskliny na skle auta svěřte profesionálům. Vyhnete se tak riziku, že sklo neodbornou manipulací poškodíte ještě víc. Kontaktujte naše odborníky, kteří posoudí typ a rozsah poškození a navrhnou odpovídající postup. Pokud je poškození menšího rozsahu, dokážeme jej rychle opravit. V případě, že oprava není možná, vyměníme sklo za nové.

  Proč si pro opravu autoskla vybrat Carglass®?

  Technika

  Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

  Čas

  Díky použití patentované technologie Glass Medic® trvá oprava autoskla pouze 30 minut.

  Záruky

  Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň. Carglass® zaručuje úplné obnovení pevnosti skla.

  Náklady

  V Carglass® preferujeme opravu autoskla před výměnou kdykoliv je to možné. Oprava je o mnoho levnější.

  Oprava autoskla: jak postupujeme

  Technologie Glass Medic® vyvinutá mateřskou společností Belron® Group nám umožňuje opravit sklo automobilu rychle a spolehlivě.

  Při opravě do skla nevrtáme. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale snižuje pevnost skla a roste riziko jeho dalšího poškození. 

  Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® Group vyvinula vlastní optické polymerní složení k vyplnění prasklin. Po vytvrzení získá polymer pevnost skutečného skla.

  Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my. Tyto technologie jsou bezesporu nejlepší na trhu.

  Jak probíhá oprava autoskel - ukázky naší práce​

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.