Oprava autoskla v Carglass®

Spolehlivě, rychle, se zárukou!
Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Volejte 800 900 860 nebo vyplňte náš online formulář

Stačí kamínek zpod kola jiného auta a prasklé sklo je na světě. Co teď?
Nezoufejte, drobné prasklinky jsou snadno opravitelné a nevyžadují výměnu skla.
Ale vyplatí se řešit je rovnou. Časem se totiž malé poškození může rozšířit, a pak vás kompletní (a dražší) výměna skla nemine.

Oprava autoskel - naše služby

Oprava čelního skla

Oprava čelního skla je jednou z našich nejčastějších činností. Díky dlouhodobým zkušenostem a moderním technologiím ji zvládáme opravdu rychle – stačí půl hodiny a vaše auto je znovu připravené k jízdě.

Více informací 

Oprava autoskla podle značky

Ať už máte Škodu, Renault, Ford nebo jinou značku, s poškozeným sklem si nedělejte starosti. Opravy autoskel provádíme u všech běžných značek a typů aut.

Oprava trhlin

Před poskytnutím opravy čelního skla musí naši technici Carglass® posoudit opravitelnost jejího poškození. Důrazně nedoporučujeme opravu prasklého skla, pokud je velikost poškození větší než deseti korunová mince, v takovém případě pak oprava není stoprocentní a dochází opětovnému rozšíření praskliny.  Taková situace vždy výrazně snižuje vaši bezpečnost při řízení.

Opravitelné poškození skla

Jak poznám, jestli jde autosklo opravit? Defekty rozlišujeme podle tvaru, velikosti a hloubky praskliny. Opravujeme zejména typy poškození skla, které vidíte na obrázku vpravo.

Co dělat při poškození autoskla?

Odstranění poškození nebo praskliny na skle auta svěřte profesionálům. Vyhnete se tak riziku, že sklo neodbornou manipulací poškodíte ještě víc. Kontaktujte naše odborníky, kteří posoudí typ a rozsah poškození a navrhnou odpovídající postup. Pokud je poškození menšího rozsahu, dokážeme jej rychle opravit. V případě, že oprava není možná, vyměníme sklo za nové.

Více informací 

Proč si pro opravu autoskla vybrat Carglass®?

Technika

Jsme součástí skupiny Belron® a používáme patentované technologie, které nejsou k dispozici většině konkurentů.

Čas

Díky použití patentované technologie Glass Medic® trvá oprava autoskla pouze 30 minut.

Záruky

Pokud je poškození skla opravitelné, je možné obnovit pevnost skla na původní úroveň. Carglass® zaručuje úplné obnovení pevnosti skla.

Náklady

V Carglass® preferujeme opravu autoskla před výměnou kdykoliv je to možné. Oprava je o mnoho levnější.

Oprava autoskla: jak postupujeme

Technologie Glass Medic® vyvinutá mateřskou společností Belron® Group nám umožňuje opravit sklo automobilu rychle a téměř beze stopy.

Při opravě do skla nevrtáme. Vrtání se používá ve většině autoservisů, ale snižuje pevnost skla a roste riziko jeho dalšího poškození. 

Používáme unikátní polymer. Společnost Belron® Group vyvinula vlastní optické polymerní složení k vyplnění prasklin. Po vytvrzení získá polymer pevnost a průhlednost skutečného skla.

Používáme inovativní zařízení. Specialisté Carglass® mají jedinečné nástroje pro opravy skla: zařízení pro nanášení polymeru pod tlakem, ultrafialová tvrdidla a zařízení pro důkladné leštění. Jedná se o patentované technologie skupiny Belron®, které máme k dispozici pouze my.

Jak probíhá oprava autoskel - ukázky naší práce

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Máte pojištění autoskel?
Pokud vaše pojistka kryje náklady na opravu autoskla, vyplňte kontaktní formulář na našem webu nebo volejte na číslo 800 900 860. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou naši specialisté pracovat na opravě. Oprava autoskla u nás trvá zhruba 30 minut. Součástí servisního úkonu je i kompletní dokumentace pro vašeho pojistitele.

Nemáte pojistku?
Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám na číslo 800 900 860, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na stránkách a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z Carglass® poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici vůz prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou buď opravu, nebo výměnu skla. 

Zprávy

Vážení zákazníci, naše pobočky zůstávají nadále v provozu. Na termín opravy se lze objednat pomocí online formuláře nebo na telefonním čísle 800 900 860. Tým Carglass.