Carglass®

Pobočka Teplice - Carglass®

Teplice

Mapa Hřbitovní 2274/6, 415 03

Zelená linka: 800 550 510
Otevírací doba: Po–Pá 8:00–16:00, So–Ne zavřeno

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

Sandra B.Sandra B. ★★★★★ Vážení zákazníci, musím podotknout, že jsem si při jednání s firmou Carglass připadala jako v jiném světě. Jednalo se o pobočku v Teplicích, jmenovitě pan Kaňka.. úžasný přístup, neskutečná pokora, slušnost, vstřícnost, naprostá profesionalita....no prostě úžasný!!! Takový přístup člověk nevidí každý den.. Bez jediné připomínky naprosto doporučuji a také moc děkuji, za opravdu rychlé vyřízení.. Bartošová Sandra.Miroslav B.Miroslav B. ★★★★★ Vstřícný personál, perfektně odvedená práce.Jira V.Jira V. ★★★★★ Ondřej N.Ondřej N. ★★★★★ Daniel P.Daniel P. ★★★★★ Zbigniew K.Zbigniew K. ★★★★☆ Roman D.Roman D. ★★★★★ michal B.michal B. ★★★★☆ Oprava proběhla v pořádku,jedine - čekáte v místnosti 4x3m kde je zima a tam jste 1-2h 🤷‍♂️Michal Z.Michal Z. ★★★★★ Perfektně odvedená práce, což v dnešní době, bohužel, nebývá úplně samozřejmost.Michal H.Michal H. ★★★★★ Rychlé vyřízení, super přístup 👍🏼DIKÉ management Z.DIKÉ management Z. ★★★★★ Velmi vstřícní a ochotní. Velmi dobrá cena.Alexandra Č.Alexandra Č. ★★★★★ Nádherná práce!Krásná spolupráce!Není co vytknout!Jedině doporučuji!pavel S.pavel S. ★★★★★ Mirek O.Mirek O. ★★★★★ Rychlý, kvalitní servisLubomir K.Lubomir K. ★★★★★ Výměna provedena během dne, už jsme tu měnil celní sklo 3x, jinam už nejezdim.RomanoRomano ★★★★☆ František Č.František Č. ★★★★☆ David G.David G. ★★★★★ Veronika M.Veronika M. ★★★★★ MayDay O.MayDay O. ★★★★★ Fanny Z.Fanny Z. ★★★★★ OkDeníček trefené Janičky M.Deníček trefené Janičky M. ★★★★★ Fantasticky a profesionální servis! Výměna skla v podstatě na počkání během dne. Práce fantasticky odvedená a personál skvěle profesionální.Roman R.Roman R. ★★★★★ Janoš R.Janoš R. ★★★★★ Lucie M.Lucie M. ★★★★★ BalázsBalázs ★★★★★ MILLES K.MILLES K. ★★★★★ Zdeněk S.Zdeněk S. ★★★★☆ Josef A.Josef A. ★★★★★ Velká spokojenostMiroslav S.Miroslav S. ★★★★★ Spokojen. Doporučuji.mira J.mira J. ★★★★★ Jan A.Jan A. ★★★★★ hhp H.hhp H. ★★★★☆ Jiří S.Jiří S. ★★★★☆ Martin B.Martin B. ★★★★★ To je výrobce skvělých autoskelJiri Z.Jiri Z. ★★★★☆ Rychle výměny, přijedou na místo. Celkove velmi dobrý přístupTomáš K.Tomáš K. ★★★★★ Stanislav A.Stanislav A. ★★★★★ karel P.karel P. ★★★★★ sisicz14sisicz14 ★★★★★ Majka T.Majka T. ★★★★☆ Yvon O.Yvon O. ★★★★★ Opravy a výměna skel.Petr P.Petr P. ★★★★☆ Adam Š.Adam Š. ★★★★★ rozbite celni sklo z dalnice vymenili rychle, prenesli nam dalnicni znamku na nove sklo, ...pan na mne pusobil trochu rozpacite a nejiste ale asi to byla profesni opatrnost, protoze vsechno co rekl do puntiku splnil. moc dekujeme za pomoc.Václav T.Václav T. ★★★★★ Stanislav R.Stanislav R. ★★★★★ Kamil Š.Kamil Š. ★★★★★ Rychlost opravy a dobré jednání = spokojenost.Monika P.Monika P. ★★★★★ Tomasz K.Tomasz K. ★★★★★ Jana N.Jana N. ★★★★★ Velmi ochotný a příjemný lidi. Dokáží poraditMonika K.Monika K. ★★★★★ Maximální spokojenostFenyvesi Z.Fenyvesi Z. ★★★★★ Lukáš V.Lukáš V. ★★★★★ Jaroslav J.Jaroslav J. ★★★★★ js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Teplicích. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Hřbitovní 2274/6, 415 03, Teplice také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Teplicích získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Teplice na adrese: Hřbitovní 2274/6, 415 03 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z Teplic a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Teplicích najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází v západní části Teplic, na adrese Hřbitovní 2274/6, 415 03. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Teplicích také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Teplicích také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Teplicích si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Teplicích nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku v Teplicích na adrese Hřbitovní 2274/6, 415 03 a my se postaráme o vše ostatní.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Kvalita

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *