Carglass®

Pobočka Ostrava - Carglass®

Kde najdete pobočku Ostrava

Mapa

Lihovarská 689/40a, Ostrava

Zelená linka:
 
Otevírací doba:
Po–Pá 8:00–16:00
So–Ne zavřeno

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

Dan D.Dan D. ★★★★★ Spokojenost s ochotou personálu.LiborLibor ★★★★★ Profesionalita a rychlá výměna čelního skla, jednoznačně doporučujiLukáš H.Lukáš H. ★★★★☆ Monika R.Monika R. ★★★★★ Kluci byli velice ochotní... doporučujiPetr J.Petr J. ★★★★★ Roman K.Roman K. ★★★★★ Trochu problém v areálu zaparkovat,ale jinak vše v naprostém pořádku.Сергій Х.Сергій Х. ★★★★★ Професіонали свого діла, оцінка найвища, ціна швидкість і якість найкращі!Lenka H.Lenka H. ★★★★★ Skvělá domluva, příjemný personál, dobrá práce!David P.David P. ★★★★★ Super sluzby. Ochotny personal.Petr C.Petr C. ★★★★★ D H (.D H (. ★★★★★ Skvělá komunikace i po servisu, rychlá oprava. Vše vyřeší sami s pojišťovnou. Spokojenost...a děkuji!!! Doporučuji tento servis na výměnu skla.Tomáš H.Tomáš H. ★★★★☆ profi výměna autoskel, rychlé jednání, vstřícnost personálu i cenově ok.NovojičíňákNovojičíňák ★★★★★ Miroslav Š.Miroslav Š. ★★★★★ Prijeli k nám a bylo to profi a rychle, dikyLukáš Š.Lukáš Š. ★★★★☆ Łukasz TŁukasz T ★★★★☆ Pavel Ž.Pavel Ž. ★★★★★ Profesionální přístup, rychlost, kvalitaMarcela Š.Marcela Š. ★★★★★ Supermartin N.martin N. ★★★★★ Michal H.Michal H. ★★★★★ 2 dny před Vánocemi mi během 24hod dokázali vyměnit zadní sklo. Moc děkuju!!!Roman DRoman D ★★★★★ Vše v pořádku dle domluvy. Velmy rychle vyměněno.Dennis R.Dennis R. ★★★★★ Úžasně pozitivní a proaktivní přístup.Hans ..Hans .. ★★★★★ Aleš F.Aleš F. ★★★★☆ Vok K.Vok K. ★★★★★ Jan Z.Jan Z. ★★★★★ Dona H.Dona H. ★★★★★ Milá obsluha ✌️Jiri K.Jiri K. ★★★★★ Michalis K.Michalis K. ★★★★★ Chlapi byli příjemní, přístup profesionální. Výměna autoskla trvala kolem 4 hodin, vše bylo provedeno profesionálně.Štěpán H.Štěpán H. ★★★★★ Marcela B.Marcela B. ★★★★★ Přijemná obsluha a jako bonus mi i vysáli celé auto! Děkuji!Lukáš V.Lukáš V. ★★★★★ Jaroslav J.Jaroslav J. ★★★★★ js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Ostravě. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Lihovarská 689/40a, Ostrava také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Ostravě získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Ostrava na adrese: Lihovarská 689/40a, Ostrava a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z kraje Vysočina a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Ostravě najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází na severu Ostravy v městské části Slezská Ostrava – Kunčičky, na adrese Lihovarská 689/40a, Ostrava. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Ostravě také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Ostravě také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Ostravě si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Ostravě nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku v Ostravě na adrese Lihovarská 689/40a, Ostrava a my se postaráme o vše ostatní.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Kvalita

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *