Carglass®

Pobočka Olomouc - Carglass®

Olomouc

MapaDobrovského 1157, 779 00

Zelená linka: 800 550 510
Otevírací doba: Po–Pá 8:00–16:00, So–Ne zavřeno

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

4.5
Based on 24 reviews
Miroslav N.
Miroslav N.
12:12 22 Nov 22
Ludek L.
Ludek L.
07:34 18 Oct 22
Jiří K.
Jiří K.
20:39 30 Sep 22
Ochota, vstřícnost, skvělý přístup a hlavně profesionálně a velmi kvalitně odvedená práce. Vřele doporučuji.
Svatopluk K.
Svatopluk K.
09:44 28 Jul 22
Profesionální, vstřícní.Doporučuji.
Mark B.
Mark B.
20:41 15 Jun 22
Perfect
Pavel D.
Pavel D.
15:20 14 Nov 21
Leoš Š.
Leoš Š.
20:00 28 Apr 21
Vynikající firma, výměna čelního skla provedena velmi rychle! Personál profesionální a práce provedena perfektně! FIRMU CARGLASS DOPORUČUJI!Leoš.
Štěpán H.
Štěpán H.
15:53 16 Apr 21
Vše super.
Petr R.
Petr R.
10:36 02 Dec 20
Rychlý servis, výměna čelního skla za 3h. Výborné jednání.
Komentosaurus L.
Komentosaurus L.
15:36 02 Sep 20
Vše OK, super služby.
Lubomír P.
Lubomír P.
12:11 01 Sep 20
Hostinec U.
Hostinec U.
10:06 10 Mar 20
Lili
Lili
15:50 22 Feb 20
Tomáš Z.
Tomáš Z.
11:44 17 Feb 20
Vynikající rychle jednání. Doporučuji
ALEX R.
ALEX R.
15:14 23 Jan 20
Martin V.
Martin V.
15:37 03 Jan 20
Karel B.
Karel B.
19:02 24 Sep 19
Rychlé a kvalitní.
Ondřej Š.
Ondřej Š.
10:57 30 Jul 19
Petr Š.
Petr Š.
07:32 05 May 17
Slušné a rychlé jednání - při výměně čelního skla mi trochu škrábly lak na karoserii. Proto bez 1 hvězdičky.....
Jiří S.
Jiří S.
13:46 18 Apr 17
(y)
Michal Š.
Michal Š.
19:37 08 Feb 17
js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Olomouci. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Dobrovského 1157, 779 00 také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Olomouci získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Olomouc na adrese: Dobrovského 1157, 779 00 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z kraje Vysočina a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Olomouci najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází ve středu Olomouce, na adrese Dobrovského 1157, 779 00. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Olomouci také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Olomouci také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Olomouci si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Olomouci nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku v Olomouci na adrese Dobrovského 1157, 779 00 a my se postaráme o vše ostatní.

Napište nám  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Kvalita

  Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

  Rychlost

  Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

  Náklady

  Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

  Bezpečnost

  Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

  Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

  Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

  Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Napište nám zprávu   17

   VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *