Carglass®

Pobočka Liberec - Carglass®

Liberec

MapaOC Nisa, České Mládeže 456, 460 03

Zelená linka: 800 550 510
Otevírací doba: Po–Pá 8:00–18:00, So–Ne 9:00–17:00

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

4.4
Based on 30 reviews
Patrik M.
Patrik M.
14:35 18 Jan 23
Doporučuji..úžasný rychlí super jednání...
Tomas R.
Tomas R.
09:20 07 Jan 23
Rychlé objednání a vyřízení i v období vánočních svátků. Po hodině a půl od přistavení auta jsem odjížděl s novým sklem. Jednání techniků i vše ostatní OK, mohu doporučit
Jaroslav Vančat (JV T.
Jaroslav Vančat (JV T.
08:22 16 Nov 22
S firmou jsem vzdy spokojen. Rychla oprava. Kvalitne odvedena prace. A co musim pochvalit, ze vam vycisti palubku 🙂
Marek G.
Marek G.
10:41 29 Aug 22
profesionální přístup, rychle vyřízeno, spokojenost
Jaroslav M.
Jaroslav M.
10:59 20 Aug 22
Bezproblémový průběh celé akce 🤓
Karel S.
Karel S.
16:33 23 Jun 22
Milan Z.
Milan Z.
18:27 20 Jun 22
Rychlé objednání výměna v určený čas a cena velmi vstřícná přístup pracovníků velmi dobrý
Сергій Х.
Сергій Х.
17:21 11 May 22
Michal Š.
Michal Š.
14:17 30 Apr 22
Sice delší čekání na objednání, ale pak všechno v pohodě.
Kamil B.
Kamil B.
07:48 10 Apr 22
Rychlá práce a snadná komunikace.
Břetislav Š.
Břetislav Š.
10:14 04 Mar 22
Iva Š.
Iva Š.
15:10 03 Feb 22
Kuba Z.
Kuba Z.
14:41 03 Jan 22
Perfektní a velmi rychlé vyřízení pojistné události včetně komunikace s pojišťovnou. Díky za to a ať se vám daří.
Martin P.
Martin P.
06:11 08 Aug 21
martin P.
martin P.
04:33 01 Aug 21
Thomas Jean-Maria E.
Thomas Jean-Maria E.
13:44 08 Jun 21
Vynikající práce v krátkém čase... Maximální profesionalita... Vynikající online servis...
martin H.
martin H.
09:07 04 May 21
Veronika G.
Veronika G.
20:13 07 Mar 20
David Š.
David Š.
16:33 26 Feb 20
Vynikající přístup, výměna autoskla tentýž den.Zcela jistě doporučuji.
Adam L.
Adam L.
20:21 18 Jan 20
Tobik S.
Tobik S.
16:54 26 Oct 19
on S.
on S.
18:25 10 Oct 19
Mirec G.
Mirec G.
18:03 17 Aug 19
Lukáš Makovec (.
Lukáš Makovec (.
20:50 26 Jul 19
Již podruhé se mi tato firma osvědčila. Rychlé jednání a naprosto precizně odvedená práce. Jednou to byla výměna celého čelního skla a podruhé oprava.
Alena K.
Alena K.
06:47 24 Nov 18
tobiaš Š.
tobiaš Š.
14:20 23 Apr 17
js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Liberci. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese OC Nisa, České Mládeže 456, 460 03, Liberec také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Liberci získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Liberec na adrese: OC Nisa, České Mládeže 456, 460 03 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z Libereckého kraje a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Liberci najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází v jižní části Liberce v OC Nisa na adrese, České Mládeže 456, 460 03. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Liberci také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Liberci také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Liberci si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Liberci nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku v OC Nisa, České Mládeže 456, 460 03 a my se postaráme o vše ostatní.

Napište nám  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Kvalita

  Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

  Rychlost

  Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

  Náklady

  Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

  Bezpečnost

  Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

  Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

  Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

  Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Napište nám zprávu   17

   VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *