Carglass®

Pobočka Karlovy Vary - Carglass®

Karlovy Vary

Mapa Na Výhledě 324/1, 360 17

Zelená linka: 800 550 510
Otevírací doba: dle předchozí domluvy

Služby na pobočce

Parkování

Výměna stěračů

VOLEJTE

800 550 510

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

Jakub D.Jakub D. ★★★★★ Jako vždy, vynikající.Martin M.Martin M. ★★★★★ Maximální spokojenost mohu jen doporučit.👍👍👍Response from the ownerDobrý den, pane Matysi,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.Tým Carglass® Franta L.Franta L. ★★★★★ Perfektní přístup k zákazníkovi, rychlé vyřízeníResponse from the ownerDobrý den,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.Tým Carglass® Ondřej H.Ondřej H. ★★★★★ Perfektní služby.Response from the ownerDobrý den, pane Husáku,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.Tým Carglass® Michele V.Michele V. ★★★★★ Response from the ownerThank you for your review. We are glad that you were satisfied with our services.Carglass® team Lukas S.Lukas S. ★★★★★ Dobrá zkušenost, rychle vyřízení, komunikují s pojišťovnou. A výměna skoro jak na počkání.Response from the ownerDobrý den, pane Szeife,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.Tým Carglass® Oleg P.Oleg P. ★★★★★ Response from the ownerDobrý den, pane Petrove,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen.Tým Carglass® Lenka H.Lenka H. ★★★★★ Profesionální tým a skvěle odvedená práce!Response from the ownerDobrý den,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena.Tým Carglass® Jiří M.Jiří M. ★★★★★ Skvěle odvedená práce...využil jsem služeb již po několikáté👍Response from the ownerDobrý den, pane Musile,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s opravou autoskla spokojen.Tým Carglass® Martin V.Martin V. ★★★★★ Hbití a šikovní sokolíci. Doporučuji!Response from the ownerDobrý den, pane Vachulko,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s opravou autoskla spokojen.Tým Carglass® Lenka P.Lenka P. ★★★★★ Response from the ownerDobrý den, paní Petrová,děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s opravou autoskla spokojena.Tým Carglass® Michal N.Michal N. ★★★★★ doporučuji, příjemný personál, bezproblémový příjezd, klidné místo, jen už aby byla k dispozici i v KV kalibrace na senzoryResponse from the ownerDobrý den,děkujeme za vaše hodnocení. Kalibrační zařízení máme momentálně k dispozici na okolních pobočkách, nicméně pro Karlovy Vary by měla být kalibrace v provozu již během dubna.Tým Carglass® Jiri A.Jiri A. ★★★★★ Martin B.Martin B. ★★★★★ Daniel Z.Daniel Z. ★★★★★ Za dvě hodiny odjíždím s výměněným předním sklem 👌Jana B.Jana B. ★★★★★ js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Karlových Varech. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Na Výhledě 324/1, 360 17, Karlovy Vary také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Karlových Varech získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Karlovy Vary na adrese: Na Výhledě 324/1, 360 17 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z Karlovarského kraje a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Karlových Varech najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází na severu Karlových Varů, na adrese Na Výhledě 324/1, 360 17. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Karlových Varech také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Karlových Varech také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Karlových Varech si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Karlových Varech nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku v Karlových Varech na adrese Na Výhledě 324/1, 360 17 a my se postaráme o vše ostatní.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Kvalita

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Napište nám zprávu   17

   VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.