Carglass®

Pobočka Jihlava - Carglass®

Jihlava

MapaZnojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01

Zelená linka: 800 550 510
Otevírací doba: Po–Pá 8:00–16:00, So–Ne zavřeno

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

4.7
Based on 26 reviews
Denys P.
Denys P.
10:25 27 Jan 23
Jirka H.
Jirka H.
20:35 13 Jan 23
Rychlé jednání, příjemný personál. Zalepená prasklina po cca 14 dnech pořád drží, tak asi ok.
Rostislav B.
Rostislav B.
20:21 09 Nov 22
Super jednání ! Vi co dělají. Sou profíci 👌
Daniel P.
Daniel P.
14:46 09 Sep 22
Daniel T.
Daniel T.
07:40 08 Sep 22
Dan S.
Dan S.
12:13 21 Jul 22
Lucie K.
Lucie K.
22:07 19 Feb 22
Bezproblémová komunikace, rychlé a kvalitní vyřízení výměny předního skla. Příjemný přístup pánů na pobočce v Jihlavě. Děkuji 🙂
Petr P
Petr P
16:22 17 Feb 22
Rychlá výměna autoskla, dobré jednání. Všechno vyřídili s pojišťovnou za mě.
Petr S.
Petr S.
17:30 02 Jan 22
Tomáš M.
Tomáš M.
19:13 14 Nov 21
Rychla oprava prasklinky ve skle od kamínků bez nutnosti výměny celého skla, paráda
Ferda B.
Ferda B.
08:10 13 Nov 21
Vinz C.
Vinz C.
09:13 27 Oct 21
Michal S.
Michal S.
05:03 30 Jul 21
Dne 19.7. mi bylo ve Velkém Meziříčí měněno přední sklo na BMW. Mechanik z jihlavské pobočky přijel sám, což mě na chvíli vyvedlo z míry, ale následně jsem byl těžce vyveden z omylu. Naprosto profesionální práce, okno dokonale a rychle vyměněné. Prosím tomuto pánovi minimálně zvednout plat, popřípadě i profesně povýšit 👍😃
Vladimír V.
Vladimír V.
21:19 16 May 21
Ochota a profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlá a precizně odvedená práce.
Pavel C.
Pavel C.
06:40 07 May 21
naprostá spokojenost, palec nahoru
Štěpán H.
Štěpán H.
16:33 21 Apr 21
Vše super
Radek J.
Radek J.
18:03 11 Dec 20
Super jednání, opravdu velmi rychlá výměna čelního skla, za necelé 2,5h jsem s autem odjížděl domů.
Ondřej V.
Ondřej V.
08:32 05 Jun 20
ALEX R.
ALEX R.
12:39 08 Jan 20
Zdeněk D.
Zdeněk D.
15:40 26 Jan 19
Zbyněk B.
Zbyněk B.
11:23 16 May 18
Lukáš V.
Lukáš V.
08:00 05 Nov 17
Helena Z.
Helena Z.
03:28 06 Mar 17
Rychlá výměna čelního skla.
js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Jihlavě. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Jihlavě získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Jihlava na adrese: Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z kraje Vysočina a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Jihlavě najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází v jižní části Jihlavy, na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Jihlavě také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Jihlavě také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Jihlavě si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Jihlavě nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 a my se postaráme o vše ostatní.

Napište nám  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Kvalita

  Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

  Rychlost

  Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

  Náklady

  Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

  Bezpečnost

  Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

  Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

  Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

  Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Napište nám zprávu   17

   VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *