Carglass®

Pobočka Jihlava - Carglass®

Kde najdete pobočku Jihlava

Mapa

Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01

Zelená linka:
800 550 510
 
Otevírací doba:
Po–Pá 8:00–16:00
So–Ne zavřeno

Služby na pobočce

Parkování

Káva

Wi-Fi

Možnost práce na vlastním notebooku

Scelení bez nutnosti objednání

Výměna stěračů

ONLINE OBJEDNÁNÍ

OBJEDNAT SE

ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavolejte mi zpět

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávu

ZAŠLETE NÁM E-MAIL

web@carglass.cz

Zpětná vazba od našich klientů pro tuto pobočku

OleOle ★★★★★ Perfektní komunikace. Vstřícný personal. Rychlá odezva objednavky i samotná oprava. Děkuji a vřele doporučuji.Denys P.Denys P. ★★★★★ Jirka H.Jirka H. ★★★★★ Rychlé jednání, příjemný personál. Zalepená prasklina po cca 14 dnech pořád drží, tak asi ok.Rostislav B.Rostislav B. ★★★★★ Super jednání ! Vi co dělají. Sou profíci 👌Daniel P.Daniel P. ★★★★★ Daniel T.Daniel T. ★★★★★ Dan S.Dan S. ★★★★★ Lucie K.Lucie K. ★★★★★ Bezproblémová komunikace, rychlé a kvalitní vyřízení výměny předního skla. Příjemný přístup pánů na pobočce v Jihlavě. Děkuji 🙂Petr PPetr P ★★★★★ Rychlá výměna autoskla, dobré jednání. Všechno vyřídili s pojišťovnou za mě.Petr S.Petr S. ★★★★★ Tomáš M.Tomáš M. ★★★★★ Rychla oprava prasklinky ve skle od kamínků bez nutnosti výměny celého skla, parádaFerda B.Ferda B. ★★★★★ Vinz C.Vinz C. ★★★★★ Michal S.Michal S. ★★★★★ Dne 19.7. mi bylo ve Velkém Meziříčí měněno přední sklo na BMW. Mechanik z jihlavské pobočky přijel sám, což mě na chvíli vyvedlo z míry, ale následně jsem byl těžce vyveden z omylu. Naprosto profesionální práce, okno dokonale a rychle vyměněné. Prosím tomuto pánovi minimálně zvednout plat, popřípadě i profesně povýšit 👍😃Vladimír V.Vladimír V. ★★★★★ Ochota a profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlá a precizně odvedená práce.Pavel C.Pavel C. ★★★★★ naprostá spokojenost, palec nahoruŠtěpán H.Štěpán H. ★★★★★ Vše superRadek J.Radek J. ★★★★★ Super jednání, opravdu velmi rychlá výměna čelního skla, za necelé 2,5h jsem s autem odjížděl domů.Ondřej V.Ondřej V. ★★★★★ ALEX R.ALEX R. ★★★★★ Zdeněk D.Zdeněk D. ★★★★★ Zbyněk B.Zbyněk B. ★★★★★ Lukáš V.Lukáš V. ★★★★★ Helena Z.Helena Z. ★★★★★ Rychlá výměna čelního skla.js_loader

Časté otázky

Potřebujete opravit čelní sklo? Neváhejte a navštivte náš servis Carglass v Jihlavě. Důkladně prohlédneme váš vůz, určíme rozsah poškození a navrhneme ideální postup. Pokud je to možné, preferujeme opravu skla před jeho výměnou – šetří to váš čas i peníze. Díky našim patentovaným technologiím provádíme opravu čelního skla bez vrtání a tak, že nezůstanou žádné viditelné stopy. Kromě opravy a výměny čelního skla nabízíme v Carglass na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 také doplňkové služby jako kalibrace asistenčních systémů ADAS nebo výměnu stěračů.

Využitím služeb Carglass získáte jistotu kvalitně a rychle odvedené práce na vašem autě. U opravitelných poškození skla garantujeme úplné obnovení pevnosti a zachování optických vlastností – místo opravy je prakticky neviditelné. Při výměně skla dodržujeme veškeré bezpečnostní postupy a používáme pouze autoskla schválené výrobcem a v souladu s normami. Na veškeré servisní práce pobočce Carglass v Jihlavě získáváte záruku 2 roky.

Je to jednoduché. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo zavolejte na 800 550 510 a my už se o vše postaráme. Carglass má smlouvu se všemi hlavními pojišťovnami na našem trhu. Pomůžeme vám s nahlášením události a potřebnými podklady a domluvíme si termín servisu. Pak už se jen stačí dostavit s autem na naši pobočku Carglass Jihlava na adrese: Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 a čelní sklo vám dle domluvy opravíme/vyměníme. Oprava trvá kolem 30 minut, výměna kolem 2 hodin.

Jste z kraje Vysočina a hledáte autoservis na opravu nebo výměnu čelního skla? V Jihlavě najdete naši Carglass pobočku, kde vám rychle a kvalitně opravíme/vyměníme sklo v autě jakékoliv značky a řady, které jsou běžně dostupné. Carglass servis se nachází v jižní části Jihlavy, na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01. Kromě opravy a výměny skla nabízí Carglass v Jihlavě také další služby jako výměna stěračů nebo kalibrace asistenčních systémů.

Naším cílem je vždy ta nejvyšší kvalita, proto se neustále rozvíjíme a kromě základního servisu (oprava/výměna skla) najdete na pobočce Carglass v Jihlavě také doplňkové servisní služby. Provádíme výměnu stěračů a kalibraci asistenčních systémů ADAS. Služby našeho servisu v Jihlavě si také můžete objednat domů v podobě mobilního servisu.

Oprava nebo výměna autoskla v Jihlavě nikdy nebyla snazší! Jednoduše kontaktuje Carglass síť (můžete si vybrat z několika způsobů – telefonicky, e-mailem, formulářem na webu nebo zanecháním kontaktu a my se ozveme zpět). Následně vám zajistíme termín servisu. V domluveném termínu už pak stačí jen přijet na naši pobočku na adrese Znojemská 5333/82a (areál VSM), 586 01 a my se postaráme o vše ostatní.

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Kvalita

Kvalita naší práce je garantována špičkovými materiály od originálních výrobců. Využíváme nejnovější technologie a mezinárodní know-how značky Carglass®.

Rychlost

Opravu nebo výměnu skla provedeme včetně nezbytné administrativy při jedné návštěvě pobočky. Oprava čelního skla trvá 30 minut, jeho výměna přibližně 2 hodiny.

Náklady

Vždy se řídíme zásadou "raději sklo opravit, než ho celé vyměnit". Odborně posoudíme rozsah poškození a doporučíme opravu skla všude, kde je to možné. Tím ušetříme váš čas a peníze.

Bezpečnost

Přísné dodržování technologií, používání kvalitních materiálů a certifikované nastavení asistenčních systémů zajišťuje bezpečnou jízdu našich klientů.

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *