Carglass®

Pardubická pobočka Carglass® slavnostně otevřena!

Carglass pobočka Pardubice - slavnostní otevření

Tento týden jsme v Carglass® zahájili slavnostním otevřením naší „nejmladší“ pobočky v Pardubicích.

Co jsme během něj všechno stihli? Přinášíme vám krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.

Carglass pobočka Pardubice exteriér

 

Pro tuto akci jsme vybrali symbolické datum 10. 10. 2022 (čímž bychom mohli potěšit především fanoušky Járy Cimrmana 😊). Kromě data se nám vyvedlo i počasí, celý den provázelo příjemné podzimní sluníčko a atmosféra byla podobně hřejivá.

Pozvání přijala většina našich významných partnerů a společně jsme pardubickou pobočku slavnostně otevřeli. Tím to ale zdaleka nekončí, naopak! Pro naše milé hosty jsme si připravili také ukázky služeb, které Carglass® nabízí.

 

Carglass pobočka Pardubice hosté na slavnostním otevření

 

Prezentace našich unikátních služeb se nemohl zhostit nikdo jiný než Tomáš Moro – trenér Carglass® mechaniků, který na letošní soutěži Best of Belron v Barceloně vybojoval v celosvětové konkurenci titul nejlepšího mechanika autoskel v kategorii „Péče o zákazníka“.

Co všechno Tomáš předvedl?

Tomáš Moro - ukázky služeb Carglass na slavnostním otevření pobočky Pardubice

Aby všechno neodmakal jen sám, dali jsme prostor i dobrovolníkům z řad hostů. Diváci si tak mohli vyzkoušet třeba nanášení lepidla na čelní sklo.

Ukázka nanášení lepidla na čelní sklo auta při slavnostním otevření pobočky Carglass v Pardubicích

Slavnostní otevření pardubické pobočky nemohlo proběhnout lépe a my už se těšíme, až se na ní potkáme s vámi, našimi zákazníky.

Vždy vám tu poskytneme autosklářské služby té nejvyšší kvality a navíc tu pro vás máme připravenou dobrou kávu a Wi-Fi, včetně příjemného prostoru, kde můžete v klidu pracovat či relaxovat během čekání na dokončení servisu. Na opravu skla scelením se ani nemusíte objednávat, vyřešíme ji rovnou na počkání – stačí k nám přijet!

Carglass pobočka Pardubice - interiér

Pardubickou pobočku Carglass® najdete na adrese Na Drážce 1883, Pardubice

Jsme vám zde k dispozici během těchto otevíracích hodin:

Po-Pá: 8:00-16:00

Objednat se k nám můžete způsobem, který vám nejlépe vyhovuje:

Telefonickye-mailem nebo online formulářem přímo na našich stránkách.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme pro vás

Jak často měnit kapaliny v autě

Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo je pravidelná

Přepis auta – převod vlastnictví vozidla

Prodáváte nebo kupujete auto z druhé ruky? Kromě samotného obchodu vás čeká i oficiální převod vozu na jiného majitele. Jak správně postupovat a co k tomu potřebujete?

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.