Carglass®

Nová pobočka Carglass® v Ostravě už se chystá!

Carglass nová pobočka Ostrava Lihovarská

Po modernizaci v Pardubicích je na řadě další pobočka Carglass®, tentokrát v Ostravě. Už od 14. února vám naše služby nabídneme na nové adrese a bude to stát za to!

 

Carglass pobočka Ostrava Lihovarská exteriér pobočkyCarglass pobočka Ostrava Lihovarská pohled do interiéru

Carglass pobočka Ostrava Lihovarská pohled do interiéru

 

Nová adresa Carglass® v Ostravě: Lihovarská 689, Ostrava

 

 

Stará pobočka v Trocnovské ulici tu pro vás bude do 13.2.2023.

Od 14.2.2023 se na vás budeme těšit v nových prostorách.

Myslíme na váš komfort, proto jsme novou adresu vybírali tak, aby byla dobře dostupná a mohli jste tam dobře zaparkovat.

Nový Carglass® vám nabídne klidné a příjemné zázemí pro čekání na opravu. Pohodlné posezení, dobrá káva, wifi připojení a toalety jsou samozřejmost. Zatímco my pracujeme na vašem voze, vy můžete relaxovat nebo si třeba vyřídit maily.

 

Jaké služby na nové ostravské pobočce nabízíme?

 

Výměna autoskla

Oprava autoskla I BEZ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM

Kalibrace asistenčních systémů

Výměna stěračů

 

Na nové pobočce jsme vám k dispozici během těchto otevíracích hodin:

Po-Pá: 8:00-16:00

Objednejte se způsobem, který vám vyhovuje:

Telefonickye-mailem nebo online formulářem přímo na našich stránkách.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Zavoláme Vám zpět
Nezávazná poptávka

Nová Carglass® pobočka v Praze!

Dnes přinášíme skvělé zprávy! Už brzy vás přivítáme na nové pobočce Carglass® v Praze – Holešovicích, kterou otevíráme od 1.8.2023.   S velkou radostí proto zveme (nejen)

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *