Carglass®

Nová pobočka Carglass® v Ostravě už se chystá!

Carglass nová pobočka Ostrava Lihovarská

Po modernizaci v Pardubicích je na řadě další pobočka Carglass®, tentokrát v Ostravě. Už od 14. února vám naše služby nabídneme na nové adrese a bude to stát za to!

 

Carglass pobočka Ostrava Lihovarská exteriér pobočkyCarglass pobočka Ostrava Lihovarská pohled do interiéru

Carglass pobočka Ostrava Lihovarská pohled do interiéru

 

Nová adresa Carglass® v Ostravě: Lihovarská 689, Ostrava

 

 

Stará pobočka v Trocnovské ulici tu pro vás bude do 13.2.2023.

Od 14.2.2023 se na vás budeme těšit v nových prostorách.

Myslíme na váš komfort, proto jsme novou adresu vybírali tak, aby byla dobře dostupná a mohli jste tam dobře zaparkovat.

Nový Carglass® vám nabídne klidné a příjemné zázemí pro čekání na opravu. Pohodlné posezení, dobrá káva, wifi připojení a toalety jsou samozřejmost. Zatímco my pracujeme na vašem voze, vy můžete relaxovat nebo si třeba vyřídit maily.

 

Jaké služby na nové ostravské pobočce nabízíme?

 

Výměna autoskla

Oprava autoskla I BEZ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM

Kalibrace asistenčních systémů

Výměna stěračů

 

Na nové pobočce jsme vám k dispozici během těchto otevíracích hodin:

Po-Pá: 8:00-16:00

Objednejte se způsobem, který vám vyhovuje:

Telefonickye-mailem nebo online formulářem přímo na našich stránkách.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pardubická pobočka Carglass® slavnostně otevřena!

Tento týden jsme v Carglass® zahájili slavnostním otevřením naší „nejmladší“ pobočky v Pardubicích. Co jsme během něj všechno stihli? Přinášíme vám krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.   Pro

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *