Carglass®

Výměna zadního skla v Carglass ®

Už za 1 hodinu
Potřebujete vyměnit zadní sklo?
Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

Na rozdíl od čelního skla, kde je možné opravit bodové poškození nebo malou prasklinu, poškozené zadní sklo je vždy potřeba vyměnit!

Carglass® používá certifikovaná autoskla od oficiálních výrobců – v kvalitě neděláme kompromisy.

Montáž nového zadního skla v našich centrech trvá 1 hodinu.

S autem můžete odjet ihned po zaschnutí lepidla, tj. cca po hodině od dokončení montáže.

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč si nechat boční sklo vyměnit u nás?

  Technika

  Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

  Čas

  Výměna skla nám v průměru zabere cca hodinu - žádné dlouhé čekání. Vůz můžete během dne nechat v našem servisním středisku.

  Záruky

  Používáme výhradně originální skla nebo taková, která splňují normy vozu. (OEM)

  Náklady

  Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, zajistíme úhradu výměny zadního skla přímo přes vaši pojišťovnu.

  Postup výměny zadního skla v Carglass®

  1

  Karoserii a interiér vozu pokryjeme ochrannou fólií, aby nedošlo k jejich znečištění nebo poškození. Poškozené sklo je odstraněno, jeho zbytky jsou odstraněny také z interiéru vozu.

  2

  Všechny kontaktní body skla ošetříme základním nátěrem. Následně naneseme lepidlo, které zadní sklo pevně zafixuje na místě. 

  3

  Ve finální fázi výměny pro vyšší spolehlivost měníme také všechny odstraněné spojovací prvky.
  Vozidlo poté necháme stát minimálně 60 minut. V tomto čase dochází k tuhnutí polyuretanového lepidla. Mezitím provedeme závěrečný úklid interiéru vozu.

  Výměna zadního skla - ukázky naší práce...​

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

  Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme

  výměna kapalin v autě
  Novinky

  Jak často měnit kapaliny v autě

  Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

   Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

   Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.