Carglass®

Výměna bočního skla v Carglass®

Už za hodinu

Potřebujete vyměnit boční sklo?
Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

Na rozdíl od čelního skla, kde je možné opravit bodové poškození nebo malou prasklinu, poškozené boční sklo se musí vždy vyměnit!

Carglass® používá certifikovaná autoskla od oficiálních výrobců – v kvalitě neděláme kompromisy.

Výměna bočního skla v našich servisech trvá cca 1 hodinu, ale může se lišit v závislosti na poškození stahovacího mechanismu.

S autem můžete odjet ihned po výměně skla. 

Potřebuji se poradit

  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na "malém i velkém" technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Proč si nechat boční sklo vyměnit u nás?

  Technika

  Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

  Čas

  Výměna skla nám v průměru zabere cca hodinu - žádné dlouhé čekání. Vůz můžete během dne nechat v našem servisním středisku.

  Záruky

  Používáme výhradně originální skla nebo taková, která splňují normy vozu. (OEM)

  Náklady

  Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, zajistíme úhradu výměny bočního skla přímo přes vaši pojišťovnu.

  Postup výměny bočního skla v Carglass®

  vymena-skla-5

  1

  Technici Carglass® z okna odstraní zbytky poškozeného skla a vyčistí prostor pod vnitřním panelem. Ten je po dobu opravy odstraněn.

  2

  Nainstalujeme nové boční sklo. Zkontrolujeme správné fungování otevíracího/zavíracího mechanismu.

   

  3

  Po dokončení instalace technici Carglass® znovu vyčistí vnitřní prostor pod panelem, zkontrolují, zda jsou upevňovací prvky správně připevněny a vrátí prvky vnitřního obložení na své místo.

  Výměna bočního skla - ukázky naší práce...​

  CARGLASS® v ČR

  Adresy našich provozoven

  Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

  Doplňkové služby

  Mobilní servis

  Více informací

  Oprava autoskla bez starostí

  Více informací

  Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

  Více informací

  Výměna stěračů

  Více informací

  Máte pojistku autoskel?
  Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

  Nemáte pojistku?
  Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

  Zprávy

  Novinky

  Nová Carglass® pobočka v Praze!

  Dnes přinášíme skvělé zprávy! Už brzy vás přivítáme na nové pobočce Carglass® v Praze – Holešovicích, kterou otevíráme od 1.8.2023.   S velkou radostí proto

  Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

  Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

  Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Napište nám zprávu   17

   VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

   Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *