Výměna bočního skla v Carglass®

Už za hodinu

Potřebujete vyměnit boční sklo?
Volejte 800 550 510 nebo se objednejte online

Na rozdíl od čelního skla, kde je možné opravit bodové poškození nebo malou prasklinu, poškozené boční sklo se musí vždy vyměnit!

Carglass® používá certifikovaná autoskla od oficiálních výrobců – v kvalitě neděláme kompromisy.

Výměna bočního skla v našich servisech trvá cca 1 hodinu, ale může se lišit v závislosti na poškození stahovacího mechanismu.

S autem můžete odjet ihned po výměně skla. 

Proč si nechat boční sklo vyměnit u nás?

Technika

Carglass® je specialistou na autoskla. Neustále zlepšujeme naše technologie a know-how, abychom vám vždy poskytli ty nejkvalitnější služby.

Čas

Výměna skla nám v průměru zabere cca hodinu - žádné dlouhé čekání. Ale pokud budete potřebovat, můžete nám vůz během pracovního dne nechat v našem servisním středisku.

Záruky

Při výměně autoskel používáme výhradně buď originální skla nebo taková, která splňují normy originálního vybavení vozu (OEM).

Náklady

Šetříme vaše peníze - pokud je to možné, zajistíme úhradu výměny bočního skla přes vaši pojišťovnu.

Postup výměny bočního skla v Carglass®

1

Technici Carglass® z okna odstraní zbytky poškozeného skla a vyčistí prostor pod vnitřním panelem. Ten je po dobu opravy odstraněn.

2

Nainstalujeme nové boční sklo. Zkontrolujeme správné fungování otevíracího/zavíracího mechanismu.

 

3

Po dokončení instalace technici Carglass® znovu vyčistí vnitřní prostor pod panelem, zkontrolují, zda jsou upevňovací prvky správně připevněny a vrátí prvky vnitřního obložení na své místo.

Výměna bočního skla - ukázky naší práce...

CARGLASS® v ČR

Adresy našich provozoven

Náš mobilní tým vás rád obslouží na libovolném místě v ČR.

Doplňkové služby

Mobilní servis

Více informací

Oprava autoskla bez starostí

Více informací

Certifikovaná kalibrace asistenčních systémů

Více informací

Výměna stěračů

Více informací

Máte pojistku autoskel?
Pokud vaše pojistka kryje náklady na výměnu autoskla, uveďte to při vyplnění našeho online formuláře nebo při telefonátu. Operátor vám zarezervuje termín opravy v čase, který vám vyhovuje. Po vyřízení formalit (příprava podkladů, posouzení škod) začnou specialisté servisního střediska Carglass® pracovat na výměně skla. Kompletní výměna autoskla netrvá více než hodinu, další hodinu pak potřebujeme na zaschnutí lepidla. Součástí našich služeb je také kompletní dokumentace, kterou obdržíte pro svého pojistitele.

Nemáte pojistku?
Jsme tu pro vás i tehdy, pokud se vaše pojištění nevztahuje na poškození skel, nebo nemáte pojistku vůbec. Zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář zde na webu, a my se vám ozveme zpět. Můžete také přijet na některou z našich poboček nebo si zavolat náš mobilní servis. Naši technici poškozené autosklo prohlédnou, posoudí míru poškození a podle ní navrhnou optimální řešení. 

Zprávy