Carglass®

Nová Carglass® pobočka v Praze!

Dnes přinášíme skvělé zprávy! Už brzy vás přivítáme na nové pobočce Carglass® v Praze – Holešovicích, kterou otevíráme od 1.8.2023.

 

S velkou radostí proto zveme (nejen) pražské zákazníky na novou adresu, kde najdete všechny služby, na které jste v síti Carglass® zvyklí.

 

Nová adresa:

Dělnická 1192/22

Praha 7 – Holešovice

 

 

Přímo v areálu pobočky najdete dostatek míst pro pohodlné parkování.

Součástí nové pobočky je taky příjemné zázemí s Wi-Fi připojením. Tady si můžete dát kávu a věnovat se práci či zábavě na vlastním notebooku nebo telefonu, zatímco se my věnujeme opravě vašeho vozidla.

 

Služby na pobočce Carglass® Praha 7 – Holešovice:

Oprava skla scelením  – i bez objednání

Na opravu skla scelením k nám můžete dorazit i bez předchozího objednání. Jednoduše přijeďte během otevíracích hodin a my sklo na počkání opravíme. Samotná oprava trvá jen zhruba 30 minut. Poškození vyplníme patentovaným polymerem a takto opravené sklo získá zpátky svou původní pevnost.

 

Výměna skla

U větších poškození, která se nedají vyřešit opravou, volíme kvůli bezpečnosti kompletní výměnu. Auto je připravené k vyzvednutí už v den výměny a pokud máte skla pojištěná, pomůžeme vám celý úkon vyřešit na pojistku. Při výměně používáme jen skla té nejvyšší kvality.

 

Kalibrace asistenčních systémů (ADAS)

Disponuje vaše vozidlo asistenčními systémy, které je po výměně čelního skla nutné kalibrovat? Ani to pro nás není problém, kalibraci asistenčních systémů provádíme automaticky v rámci výměny čelního skla. Zaručujeme tak, že ADAS systémy budou po vaší návštěvě v Carglass® fungovat spolehlivě.

 

Výměna stěračů

Stěrače byste měli měnit pravidelně aspoň jednou za rok. I s tím vám na nové pobočce rádi pomůžeme, v nabídce máme stěrače pro všechny běžně dostupné značky a modely aut. Výměnu stěračů vám provedeme na počkání, zatímco si u nás vychutnáte kávu a přečtete e-maily.

 

 

Otevírací doba:

Na nové pražské pobočce Carglass® jsme vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 16:00.

 

Objednejte se způsobem, který vám vyhovuje:

Telefonickye-mailem nebo online formulářem přímo na našich stránkách.

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme pro vás

Jak často měnit kapaliny v autě

Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo je pravidelná

Přepis auta – převod vlastnictví vozidla

Prodáváte nebo kupujete auto z druhé ruky? Kromě samotného obchodu vás čeká i oficiální převod vozu na jiného majitele. Jak správně postupovat a co k tomu potřebujete?

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.