Covid-19 opatreni bezpecnost nasich klientu

Covid-19 a bezpečnost našich klientů

Pro bezpečnost našich zákazníků i během epidemie Covid-19 jsme na všech pobočkách Carglass® zavedli nadstandardní hygienická opatření.

Vážení zákazníci,

v souvislosti s aktuální situací a v návaznosti na opatření vlády kvůli rozšíření onemocnění COVID-19 bychom vás chtěli ujistit, že i nadále dodržujeme pravidla k zamezení šíření viru. Zdraví klientů a zaměstnanců je u nás na prvním místě. Samozřejmostí je pro nás dodržování základních hygienických pravidel a aktuálních epidemiologických doporučení a opatření. Nastavením bezpečnostních opatření minimalizujeme riziko nakažení uvnitř společnosti a tím maximalizujeme celkovou dostupnost našich služeb a provozoven. Chceme, aby se u nás klienti cítili bezpečně, proto pro ně i naše zaměstnance vytváříme bezpečné prostředí.

Opatření zavedená na našich pobočkách

  • Plošné používání roušek.
  • Plošné používání jednorázových rukavic při práci na zakázce.
  • Dodržování maximálního možného odstupu.
  • Interně nastavený proces preventivního měření teploty našich zaměstnanců před zahájením pracovního dne.
  • Pravidelná desinfekce dotykových ploch na všech pobočkách a desinfekce dotykových ploch vně i uvnitř vašich vozů.
  • Na každé pobočce je pro klienty k dispozici desinfekce.

Celková desinfekce interiéru technologií Bactakleen Ultramist

Na provozovně Praha 9 nabízíme novou službu, v rámci které zajišťujeme celkovou desinfekci interiéru vozu technologií Bactakleen Ultramist. Jedná se o přírodní přípravek na rostlinné bázi, který kombinuje parní čištění a antibakteriální péči. Po jeho aplikaci dojde ke zničení 99,9 % patogenních mikroorganismů v interiéru vozu a v klimatizaci. Přípravek vydrží na povrchu v ošetřeném interiéru cca 6 až 8 týdnů. Účinnost na nový typ koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19, byla potvrzena laboratorními testy. Přípravek je netoxický, vhodný pro děti i astmatiky a po jeho použití je s vozidlem možné odjet do 30 minut. Pro koncové klienty je desinfekce za příplatek.

Přednostní termíny pro vozidla IZS a ostatní zdravotníky

Chceme být aktivní součástí řešení současné situace a přispět společnosti k brzkému návratu do normálního stavu. Proto služby pro vozidla Integrovaného záchranného systému a ostatní zdravotníky zajišťujeme přednostně. 

12. 4. 2021