Carglass®

Covid-19 a bezpečnost našich klientů

Covid-19 opatreni bezpecnost nasich klientu

Pro bezpečnost našich zákazníků i během epidemie Covid-19 jsme na všech pobočkách Carglass® zavedli nadstandardní hygienická opatření.

Vážení zákazníci,

v souvislosti s aktuální situací a v návaznosti na opatření vlády kvůli rozšíření onemocnění COVID-19 bychom vás chtěli ujistit, že i nadále dodržujeme pravidla k zamezení šíření viru. Zdraví klientů a zaměstnanců je u nás na prvním místě. Samozřejmostí je pro nás dodržování základních hygienických pravidel a aktuálních epidemiologických doporučení a opatření. Nastavením bezpečnostních opatření minimalizujeme riziko nakažení uvnitř společnosti a tím maximalizujeme celkovou dostupnost našich služeb a provozoven. Chceme, aby se u nás klienti cítili bezpečně, proto pro ně i naše zaměstnance vytváříme bezpečné prostředí.

Opatření zavedená na našich pobočkách

 • Plošné používání roušek.
 • Plošné používání jednorázových rukavic při práci na zakázce.
 • Dodržování maximálního možného odstupu.
 • Interně nastavený proces preventivního měření teploty našich zaměstnanců před zahájením pracovního dne.
 • Pravidelná desinfekce dotykových ploch na všech pobočkách a desinfekce dotykových ploch vně i uvnitř vašich vozů.
 • Na každé pobočce je pro klienty k dispozici desinfekce.

Celková desinfekce interiéru technologií Bactakleen Ultramist

Na provozovně Praha 9 nabízíme novou službu, v rámci které zajišťujeme celkovou desinfekci interiéru vozu technologií Bactakleen Ultramist. Jedná se o přírodní přípravek na rostlinné bázi, který kombinuje parní čištění a antibakteriální péči. Po jeho aplikaci dojde ke zničení 99,9 % patogenních mikroorganismů v interiéru vozu a v klimatizaci. Přípravek vydrží na povrchu v ošetřeném interiéru cca 6 až 8 týdnů. Účinnost na nový typ koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19, byla potvrzena laboratorními testy. Přípravek je netoxický, vhodný pro děti i astmatiky a po jeho použití je s vozidlem možné odjet do 30 minut. Pro koncové klienty je desinfekce za příplatek.

Přednostní termíny pro vozidla IZS a ostatní zdravotníky

Chceme být aktivní součástí řešení současné situace a přispět společnosti k brzkému návratu do normálního stavu. Proto služby pro vozidla Integrovaného záchranného systému a ostatní zdravotníky zajišťujeme přednostně. 

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pardubická pobočka Carglass® slavnostně otevřena!

Tento týden jsme v Carglass® zahájili slavnostním otevřením naší „nejmladší“ pobočky v Pardubicích. Co jsme během něj všechno stihli? Přinášíme vám krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.   Pro

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *