Carglass®

Co dělat, když s autem nemohu dojet do servisu?

Carglass mobilní servis

Představte si následující situaci…

Vracíte se domů, míříte do práce či za zábavou. Cesta příjemně ubíhá, provoz je plynulý a zdá se, že vaše plány nemůže nic zkazit. Zničehonic vás ale trefí kamínek od protijedoucího auta a na čelním skle se teď skví pořádná prasklina. Zkoušíte obvolat nejbližší servisy, ale s termíny je problém, plno na dlouho dopředu a pokud je termín volný, tak je nutné přijet v konkrétní čas přímo na pobočku.. Co teď?
Už jste slyšeli o mobilním servisu?

Co je mobilní servis?

Služba pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí ztrácet čas ježděním do servisu. Jak to probíhá? Telefonicky, mailem nebo přes formulář si objednáte termín a místo výjezdu. Tam pak v dohodnutý čas dorazí plně vybavený servisní vůz se školenými techniky, kteří dají vaše auto obratem do pořádku.

Poradí si jak s opravou, tak i celkovou výměnou skla, a to během chviličky – oprava skla zabere kolem 30 minut, kompletní výměna cca 2 hodiny.

Stejně jako na všech našich pobočkách, i mobilní tým pracuje jen s materiály nejvyšší kvality a nejnovějšími technologiemi. Nemusíte se proto bát, že „v terénu“ obdržíte horší kvalitu služeb než v kamenném servisu.

I u mobilní výměny také můžete využít pojistné krytí. Stačí, když při objednávce sdělíte číslo pojistky a naši operátoři vás provedou všemi formalitami. Po provedení opravy od nás také obdržíte kompletní dokumentaci, kterou budete potřebovat pro svého pojistitele.

Výhody mobilního servisu

– Šetří váš čas
Žádná jízda do servisu a zpátky, žádné složité hledání volného termínu. Opravu nebo výměnu čelního skla zvládneme provést klidně i během vaší pracovní doby.
– Flexibilita
Vyberte si čas a místo tak, jak vám to vyhovuje.
– Pomůžeme vám s administrativou
Kryje vám opravu čelního skla pojistka? Pomůžeme vám vyřídit všechno potřebné a zajistíme dokumentaci pro pojišťovnu.
– Kvalita bez kompromisů
Plně vybavený servisní vůz a odborně vyškolení technici – stejná kvalita práce jako na pobočce.

Pro koho je mobilní servis?

Naše služby můžete využít, ať už jste soukromník, nebo firemní zákazník. Přijedeme k vám domů, do firmy, nebo kamkoliv jinam, kde vám to vyhovuje. Jezdíme po celém území ČR*.

Kolik mobilní servis stojí a jak si ho objednat?

Cena výjezdu je 1500 Kč + cena opravy/výměny skla. Objednat si ho můžete jednoduše po telefonu, e-mailem nebo online formulářem přímo na našich stránkách.

Carglass dodávka mobilního servisu

* Dostupnost mobilního servisu mohou ovlivnit extrémní povětrnostní podmínky (sněžení, déšť, prudký vítr).
Výměnu skel je možné provádět v teplotách mezi 5 – 35 °C, opravu mezi 0 – 29 °C.
Zejména v zimních měsících proto nelze některé úkony provádět venku a je potřeba garáž. Nemáte vlastní? Nevadí, není problém se domluvit a provést opravu v některé z veřejných garáží. Stačí se ozvat a veškeré podrobnosti s vámi dohodneme individuálně.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pardubická pobočka Carglass® slavnostně otevřena!

Tento týden jsme v Carglass® zahájili slavnostním otevřením naší „nejmladší“ pobočky v Pardubicích. Co jsme během něj všechno stihli? Přinášíme vám krátké shrnutí toho nejdůležitějšího.   Pro

Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.

Napište nám zprávu



  17

  VIN kód vozu, 17 písmen a číslic, naleznete mj. na „malém i velkém” technickém průkazu Vašeho vozidla.

  Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

  Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje



   Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *