Carglass®

Změna obchodní značky AG Experts s.r.o. na Carglass®

AG Expoerts se meni na Carglass

AG Experts uvádí na český trh značku Carglass®

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o novinkách, které přinesl minulý a letošní rok naší společnosti. 

Společnost AG Experts, která je dceřinou společností AGC Czech a.s. uzavřela v loňském roce strategické partnerství s mezinárodní skupinou Belron, které má za cíl posílit aktivitu v oblasti poskytování služeb spojených se zasklíváním automobilů.

Skupina Belron se zaměřuje na poskytování služeb motoristům a je světovým lídrem v opravách a výměnách autoskel. Operuje celosvětově ve více než 40 zemích, pod několika registrovanými obchodními značkami jako je Safelite či Autoglass, nicméně v Evropě je nejčastěji spojován se značkou Carglass®. Za rok 2019 dosáhla skupina tržeb 4,2 bn € a obsloužila 18,2 mil. klientů.

Na základě dohodnuté spolupráce tedy nově společnost AG Experts s.r.o. vystupuje v rámci České republiky pod značkou Carglass® ve všech svých 18 pobočkách a mobilních týmech.

Primární strategií skupiny Belron je nabídka služeb založená na kvalitě a s tím související důraz na poměr kvality a ceny. Věříme, že díky mezinárodní podpoře budeme našim zákazníkům do budoucna poskytovat stále kvalitnější služby.

Skupina Belron si také velmi zakládá na udržitelnosti svého podnikání, a tak se v lokálním i globálním prostředí zaměřuje na šetrnost k životnímu prostředí. Jedním z příkladů těchto aktivit je oprava čelního skla namísto jeho výměny, takzvané scelení, které ušetří 90 % emisí CO2, které by byly do ovzduší vypuštěny v případě výměny čelního skla. Tyto aktivity jsou obchodními partnery i koncovými zákazníky hodnoceny velice kladně. Nově se můžete na našich provozovnách či při mobilních výjezdech setkat s moderním přístrojem ART (Advanced Repair Technology), který poskytuje nejmodernější technologii pro scelování dostupnou na trhu.

I nadále tedy platí, že našim zákazníkům poskytujeme kvalitní profesionální servis při opravě nebo výměně čelního skla a také komplexní podporu při vyřízení pojistné události s pojišťovnou.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Zavoláme Vám zpět
Nezávazná poptávka

Jak pečovat o auto v zimě

Zimní počasí bývá někdy výzva nejen pro řidiče, ale i samotná auta. Jak se o vůz co nejlépe starat, aby vás nezradil ani ve chvíli,

Silniční cestování 2 – Evropa

Přinášíme vám druhý díl článku na téma silničního cestování. Jestli vám unikl první díl, přečtete si ho tady: Silniční cestování 1. Tentokrát se podíváme na

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.