AG Expoerts se meni na Carglass

Změna obchodní značky AG Experts s.r.o. na Carglass®

AG Experts uvádí na český trh značku Carglass®

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o novinkách, které přinesl minulý a letošní rok naší společnosti. 

Společnost AG Experts, která je dceřinou společností AGC Czech a.s. uzavřela v loňském roce strategické partnerství s mezinárodní skupinou Belron, které má za cíl posílit aktivitu v oblasti poskytování služeb spojených se zasklíváním automobilů.

Skupina Belron se zaměřuje na poskytování služeb motoristům a je světovým lídrem v opravách a výměnách autoskel. Operuje celosvětově ve více než 40 zemích, pod několika registrovanými obchodními značkami jako je Safelite či Autoglass, nicméně v Evropě je nejčastěji spojován se značkou Carglass®. Za rok 2019 dosáhla skupina tržeb 4,2 bn € a obsloužila 18,2 mil. klientů.

Na základě dohodnuté spolupráce tedy nově společnost AG Experts s.r.o. vystupuje v rámci České republiky pod značkou Carglass® ve všech svých 18 pobočkách a mobilních týmech.

Primární strategií skupiny Belron je nabídka služeb založená na kvalitě a s tím související důraz na poměr kvality a ceny. Věříme, že díky mezinárodní podpoře budeme našim zákazníkům do budoucna poskytovat stále kvalitnější služby.

Skupina Belron si také velmi zakládá na udržitelnosti svého podnikání, a tak se v lokálním i globálním prostředí zaměřuje na šetrnost k životnímu prostředí. Jedním z příkladů těchto aktivit je oprava čelního skla namísto jeho výměny, takzvané scelení, které ušetří 90 % emisí CO2, které by byly do ovzduší vypuštěny v případě výměny čelního skla. Tyto aktivity jsou obchodními partnery i koncovými zákazníky hodnoceny velice kladně. Nově se můžete na našich provozovnách či při mobilních výjezdech setkat s moderním přístrojem ART (Advanced Repair Technology), který poskytuje nejmodernější technologii pro scelování dostupnou na trhu.

I nadále tedy platí, že našim zákazníkům poskytujeme kvalitní profesionální servis při opravě nebo výměně čelního skla a také komplexní podporu při vyřízení pojistné události s pojišťovnou.

12. 4. 2021