Carglass®

Změna obchodní značky AG Experts s.r.o. na Carglass®

AG Expoerts se meni na Carglass

AG Experts uvádí na český trh značku Carglass®

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o novinkách, které přinesl minulý a letošní rok naší společnosti. 

Společnost AG Experts, která je dceřinou společností AGC Czech a.s. uzavřela v loňském roce strategické partnerství s mezinárodní skupinou Belron, které má za cíl posílit aktivitu v oblasti poskytování služeb spojených se zasklíváním automobilů.

Skupina Belron se zaměřuje na poskytování služeb motoristům a je světovým lídrem v opravách a výměnách autoskel. Operuje celosvětově ve více než 40 zemích, pod několika registrovanými obchodními značkami jako je Safelite či Autoglass, nicméně v Evropě je nejčastěji spojován se značkou Carglass®. Za rok 2019 dosáhla skupina tržeb 4,2 bn € a obsloužila 18,2 mil. klientů.

Na základě dohodnuté spolupráce tedy nově společnost AG Experts s.r.o. vystupuje v rámci České republiky pod značkou Carglass® ve všech svých 18 pobočkách a mobilních týmech.

Primární strategií skupiny Belron je nabídka služeb založená na kvalitě a s tím související důraz na poměr kvality a ceny. Věříme, že díky mezinárodní podpoře budeme našim zákazníkům do budoucna poskytovat stále kvalitnější služby.

Skupina Belron si také velmi zakládá na udržitelnosti svého podnikání, a tak se v lokálním i globálním prostředí zaměřuje na šetrnost k životnímu prostředí. Jedním z příkladů těchto aktivit je oprava čelního skla namísto jeho výměny, takzvané scelení, které ušetří 90 % emisí CO2, které by byly do ovzduší vypuštěny v případě výměny čelního skla. Tyto aktivity jsou obchodními partnery i koncovými zákazníky hodnoceny velice kladně. Nově se můžete na našich provozovnách či při mobilních výjezdech setkat s moderním přístrojem ART (Advanced Repair Technology), který poskytuje nejmodernější technologii pro scelování dostupnou na trhu.

I nadále tedy platí, že našim zákazníkům poskytujeme kvalitní profesionální servis při opravě nebo výměně čelního skla a také komplexní podporu při vyřízení pojistné události s pojišťovnou.

Sdílet článek na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potřebujete opravit nebo vyměnit autosklo? Ať máte sklo pojištěné nebo ne volejte 800 550 510 nebo nezávazně poptejte možnosti řešení

Pobočka Carglass ® v Brně v novém!

Brněnská pobočka Carglass ® se na vás těší v nových modernějších prostorách. Víme, že dokonalý dojem dělají nejen služby, ale i design. Proto jsme pro vás

Jak často měnit kapaliny v autě

Každý řidič ví, že pravidelná údržba auta je klíčem k jeho spolehlivosti a bezpečné jízdě. Jeden z nejdůležitějších aspektů péče o vaše vozidlo je pravidelná

Přepis auta – převod vlastnictví vozidla

Prodáváte nebo kupujete auto z druhé ruky? Kromě samotného obchodu vás čeká i oficiální převod vozu na jiného majitele. Jak správně postupovat a co k tomu potřebujete?

Zavoláme vám zpět, stačí zadat vaše údaje    Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů za účelem vyřízení mého požadavku a dále potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami pro zpracování osobních údajů *

    Tento web provozuje společnost Carglass®. Společnost respektuje důvěrné (osobní) informace všech, bez výjimky, osob, které web navštívili, i těch, kteří využívají služby poskytované webem; v tomto ohledu se Společnost snaží chránit důvěrnost osobních údajů (informace nebo soubor informací o jednotlivci, který je identifikován nebo může být konkrétně identifikován), čímž vytváří a poskytuje nejpohodlnější podmínky pro používání služeb webu každému uživateli.

    Tyto zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů (dále jen „zásady“) stanoví postup, při kterém společnost zpracovává osobní údaje, typy osobních údajů, které se shromažďují, účely používání těchto osobních údajů, interakce společnosti s třetími stranami, bezpečnostní opatření na ochranu osobních údajů. přístup k osobním údajům, jakož i kontaktní informace uživatele o přístupu, provádění změn, blokování nebo mazání vašich osobních údajů a řešení jakýchkoli dotazů ohledně praxe ochrany osobních údajů.

    Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů.