Obchodník pro region Čechy​

Pracovní nabídka volné pozice

Právě nyní posilujeme náš obchodní tým v Čechách a hledáme nového kolegu na pozici obchodníka.

Náplň práce

Co budete dělat?

Jako obchodník budete rozšiřovat portfolio našich zákazníků a budete se starat o ty stávající.

Kde budete působit?

Zázemí budete mít na jedné z našich poboček, které máte rozesety po celé ČR.

Co budete prodávat?

Perfektní služby jedničky na světovém trhu, která v Česku působí pod značkou Carglass®.

Co od vás očekáváme?

Hledáme obchodníka, který má vždy zákazníka na prvním místě. Má chuť budovat novou značku na trhu. Dokáže se pro svou práci nadchnout a umí přesvědčit. Angličtina je výhodou, nikoliv podmínkou.

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou v prostředí stabilní mezinárodní společnosti s normálními lidmi, kde si můžete s každým promluvit.
  • Základní mzdu + pohyblivou složku závislou na vašem výkonu. 5 týdnů dovolené + po roce u nás další výhody ve výši 1 měsíční mzdy.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál) ve výši 44,- Kč na den
  • Sleva na firemní služby
  • Mobilní telefon, notebook a služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

Adresa: Středočeský, Jihočeský, Západočeský kraj

Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: angličtina (Středně pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kdo jsme

Jsme tým nadšených profesionálních autosklářů, který opravuje a vyměňuje prasklá autoskla prakticky na všem, co jezdí, hlavně na osobních autech a dodávkách, i na nejnovějších a luxusních modelech.

V České republice jsme největší řetězec autoskel s 18 pobočkami. Jsme technologický leader a používáme nejmodernější a jedinečné nástroje a technologie. Máme mnoho náročných zákazníků, kteří jsou s našimi službami spokojeni. Neváhejte a přidejte se k nám!

Kontaktujte nás

Bc. Monika Pernerová
personální oddělení
Tel: +420 602 507 420
E-mail: monika.pernerova@carglass.cz